Türksat Kanal Ekleme Ve Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

Türksat 4A Uydu Frekans Ayarları Nasıl Yapılır? Türksat Otomatik Kanal Ekleme Nasıl Yapılır? Manuel Kanal Ekleme Nasıl Yapılır? Türksat 4A Güncel Kanal Listesi,Uydu Cihazıma Türksat Kanallarını nasıl eklerim?Türksat 4A Uydu Kanal Ekleme ve Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

22 Aralık 2017 Cuma 20:38 < FREKANS LİSTESİ

Uydu Cihazıma Kanal ekleyemiyorum demeyin.
Türksat Kanal Ekleme ve Frekans Ayarları Nasıl Yapılır? Uydu Cihazıma Türksat Kanallarını nası eklerim?
Sizler için araştırdık.

türksat ile ilgili görsel sonucu
Türksat 4A Uydu Frekans Ayarları Nasıl Yapılır? Türksat  Otomatik Kanal Ekleme Nasıl Yapılır? Manuel Kanal Ekleme Nasıl Yapılır? Türksat 4A Güncel Kanal Listesi,Uydu Cihazıma Türksat Kanallarını nasıl eklerim?Türksat 4A Uydu Kanal Ekleme ve Frekans Ayarları Nasıl Yapılır? 

Türksat 4A Otomatik Güncelleme Frekansı

 Frekans: 12380

Polarizasyon: Dikey V  (Vertical)

Sembol Oranı: 2222

FEC: 3/4

Şebeke Arama: AçıkTürksat 4A Uydu Kanal Ekleme ve Frekans Ayarları Detaylı Anlatım
1- İlk yapmanız gereken Uydu Alıcınızda yer alan tüm kanalları silmek. Bunun için Uydu Alıcınızın Menü-Kanal Düzenleme ekranına giriş yapıyoruz. Burada benim kullandığım cihazda mavi tuşu ile silmeyi aktif ediyoruz ve kırmızı tuş yardımı ile Tüm Kanalları silmeyi gerçekleştiriyoruz. Sizin kullandığınız cihazda da buna benzer şekilde Tümünü Sil menüsünü bulup, kanal silme işleminizi gerçekleştiriniz.

2- Sonra Uydu alıcımızdan Tüm Kanalları sildikten sonra Menü-Uydu Kurulumu-Manuel Aramaadımlarını takip ediyoruz.

3- Manuel arama ekranına giriş yaptıktan sonra, Uydu ismi kısmından Türksat 4A uydumuzu buluyoruz ve transporder kısmında Türksat 4A Otomatik Kanal Ekleme Frenkansımız olan 12380 Sembol Oranı 27500 Polarizasyon V (Vertical) Arama Tipi Tümü ve NIT Arama Açık olarak seçim yaptıktan sonra kumandamızdan OK tuşuna ya da kumandamızdan Arama, TP Arama tuşuna karşılık gelen renge tıklıyoruz. Türksat Otomatik

 4A Uydu Güncel Kanal Ekleme işlemlerini tamamlıyoruz. Kanal ekleme işlemimiz yaklaşık 5-7 dk arası sürmektedir, lütfen kanal ekleme işlemi %100 olana kadar uydu cihazımıza ve kumandamızdan herhangi bir tuşa basmayalım.


reytingtv.com ile ilgili görsel sonucu

Türksat Frekans Listesi Reyting Tv'de

827 defa okundu.
Etiketleruydu ayarlama frekans listesi uyduya kanal ekleme türksat otomatik kanal ekle televizyona kanal ekle
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir