YENİ SEZON ÇOCUKLAR DUYMASIN

Türk aile yapısını komedi türünde anlatan Çocuklar Duymasın yeni sezonda 15 Ağustos 2018 tarihinde izleyicilerle buluştu. Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği dizi yayınlandığı her sezonda büyük ilgi görüyor.

24 Ağustos 2018 Cuma 12:12 < DİZİ FİLM HABERLERİ

Yeni Sezon Çocuklar Duymasın

Türk aile yapısını komedi türünde anlatan Çocuklar Duymasın yeni sezonda 15 Ağustos 2018 tarihinde izleyicilerle buluştu. Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği dizi yayınlandığı her sezonda büyük ilgi görüyor. İlk olarak 2002 yılında yayınlanan Çocuklar Duymasın ekibinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Mehmet Baran Erdoğan, Suzan Kardeş gibi usta isimler yer alıyor.

Buse Sinem

Yeni sezonda diziye ünlü YouTuber Buse Sinem İren Simay karakteri ile diziye katıldı.

Havuç’un eşi olarak dikkatleri üzerine çeken oyuncu yaptığı Karadeniz şivesi taklitleri ile büyük beğeni kazandı. 2015 yılında ‘’Kim Milyoner Olmak İster’’ yarışmasına katılan Buse Sinem İren You Tube ‘da çeşitli videolar çekmiştir. Karadeniz şivesi taklidini iyi derecede yapan oyuncu Karadeniz şivesinde çocuklara anlattığı masallar sayesinde tanınmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden mezun olan Buse Sinem İren (Simay) ile Mehmet Baran Erdoğan (Havuç) karakterlerinin dizideki hem romantik hem de eğlenceli davranışları daha ilk bölümden çok beğenildi. İlk bölümde tatilden gelen Haluk’un herkeslerden sakladığı sır ile Havuç’un sevgilisi Simay dikkat çekti. Melek Şahin (Emine), Alparslan Özmol (Hüseyin), Alp Eren Khamis (Orçun), Öykü Güven (Merve), Ferdi Akarnur ( Müşteşar Kemal) olmak üzere tam kadro bu yıl da izleyicileri eğlendirmeye devam edecek. Bu sezon Çarşamba günleri izleyicilerle buluşacak olan dizi 22 Ağustos 2018’de Bayram nedeniyle diziye ara verildi. Çocuklar Duymasın yepyeni maceraları ile 29 Ağustos günü Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

 

Editör

Resmiye KAYSI

Reyting Tv yazari Resmiye kaysi

resmiye_tr_@hotmail.com

441 defa okundu.
Etiketlerçocuklar duymasın çocuklar duymasın havuç çocuklar duymasın buse sinem çocuklar duymasın reytingler
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir