Youtube Kanal önerilerim

Ezgi Mola:Beyaz Show kalktıktan sonra talk show açlığımızı gidermek adına şuan en kaliteli ve komik program olduğunu düşünüyorum. Süresi kısa olsa da katılan konukların kalitesi, Ezgi Mola’nın güzel soruları ve samimi sohbeti ile izlemesi çok keyifli bir kanal.

31 Aralık 2018 Pazartesi 10:45 < KARYA NIN KALEMİNDEN

YouTube Kanal Önerileri:

Ezgi Mola:

Beyaz Show kalktıktan sonra talk show açlığımızı gidermek adına şuan en kaliteli ve komik program olduğunu düşünüyorum. Süresi kısa olsa da katılan konukların kalitesi, Ezgi Mola’nın güzel soruları ve samimi sohbeti ile izlemesi çok keyifli bir kanal.

Kadın Kanalı:

Klişeleri yorumlayan, genç kadınlara güzel fikirler veren bir kanal. Samimi ve keyifli sohbetleri ile çok tatlılar.

Başak Kablan:

Yeni fikirler, kapitalist sistem, ilişkiler, filmler , diziler, seyahat,... Bu kanalda ne ararsanız var ve zeka taşan yorumları ile Başak Kablan harika bir kadın. Hem kıpır kıpır enerjisi hem de öğrenmeye olan aşkını herkesle paylaşma tutkusu ile birleştirerek keyifle sizi kendine bağlıyor.

Sertab Erener:

Türkiye’nin en başarılı kadın seslerinden biri olan sanatçımızın yakın zamanda açtığı kanalı. Hem kendi şarkıları hem de diğer ünlü parçaları, müthiş sesiyle yorumladığı kanalı.

Evrencan Gündüz:

Babası da ünlü müzisyenlerimizden biri olan Evrencan Gündüz’ün hem kendi şarkılarına yaptığı güzel klipleri bulabileceğiniz hem de gitar çalanlar için verdiği küçük tavsiye videoları bulunan tatlı kanal.

Zeynep Bastık:

Ünlü sanatçıların, bilinen şarkılarını çok güzel ve özgün şekilde yalın bir sesle yeniden yorumlayan yetenekli şarkıcının yeni açtığı kanalı. Önceden de şarkıları ve klibini beğenerek takip ediyordum ama bu kanal bir harika oldu. Başarılarının devamını diliyorum, sesi çok güzel herkese tavsiye ederim.

Önerilerin devamı gelecek ....

Editör 

Karya Oktem
karyaoktem@gmail.com

293 defa okundu.
EtiketlerYouTube Kanal Önerileri en çok izlenen youtube kanalları you kanal önerim karya öktem önerdiği youtube kanalları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir