Yüzleşme

Kanal D’nin yeni başlayan dizisi, konusuyla oldukça ilgi çekti. Farklı, merakla ve acaba diye izleyeceğimiz bir dizi

13 Mart 2019 Çarşamba 12:51 < FERİDE İLE DİZİ İZLE

Antalya’nın Alanya İlçesinde küçük bir kasabada geçen dizide, yaklaşık 15 yıl önce yaşanan, Goncanın bir gece ansızın esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasıyla başlıyor.
Hande Doğandemir, Gonca( Masal) güçlü bir kadın olarak geri döner fakat kimse onu tanımaz, amacı birçok kişinin sakladığı sırrı ortaya çıkartmak, herkesten tek tek hesap sormak, bir yandan da Kalenderde yatırım yaparak çehresini değiştirmek ve intikamını almaktır.

Yüzleşme Dizisi Karakterler ve Oyuncular Çok Başarılı

dizide Uğur Yücel(Fikret Kalenderoğlu)nu canlandırıyor. Çiçek yetiştiricisi ve esans üreticisi, köklü ve soylu bir aileden geliyor. Kızı Gonca bir anda ortadan kaybolunca her şeyden elini ayağını çeker, yıllar sonra Masal karşısına çıkar ve hayata yeniden bağlanır. Kaybettiklerini geri almak için mücadeleye başlar.
Engin Öztürk(Ömer Aladağ) Goncanın çocukluk aşkı, onu hiçbir zaman unutmayan hatta yıllarca onu arayan, umudunu kaybedince de yurt dışına Fransa’da Fikret’in sayesinde gider ve ünlü bir parfüm ustası olur, döndüğünde ise Fikret’e yardım eder, onunda sakladığı sırlar var.
Yeşim Ceren Bozoğlu(Zümrüt Karaca)müthiş zeki, eskiden hemşireyken nasıl olduğunu henüz bilmediğimiz bir şekilde zengin oluyor. Masal ile birlikte yıllarca intikam planı yaptı ve Fikret’in herkesten sakladığı kızı. Dizide Masalın halası olarak izlemeye bir süre daha devam edeceğiz.
Mesut Akusta(Battal Torosoğlu) kasabanın hatırlı isimlerinden, kanunsuz işlerinde içinde olan Battalın hayatı Masalın gelişiyle değişecek.
Macit Koper(Halil Elibeyaz) belki de dizide olayların etrafında döndüğü adam. Karanlık işlerle zengin olmuş,      Masalın büyük oğlunu öldürmesiyle onunda intikam ateşi alevlenmiş oldu. Küçük oğlu Levent Elibeyaz(Yiğit Kirazcı)Goncanın kaybolması ile ilgili bilgilere sahip tek kişi, babası tarafından ezilen, hakarete uğrayan ezik biri fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde onunda içinden başka biri çıkacak.
Dizide ayrıca Şerif Sezer (Gülder Kalenderoğlu-Bibi),Durul Bazan(Yakup Ersev),Gülsüm Ali(Ayşegül Hanımeli),Gözde Çığacı(Savcı Seda Belkıs) canlandırıyorlar.
Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin Senaristi ise Altuğ Küçük. Güzel başlayan biraz zihinleri yoran ve merak uyandıran dizinin tüm ekibini tebrik ediyorum. Reytinginiz bol olsun..
Editör
Feride Özkılıç Tedik

Reyting tv yazarı
feridezkltdk@gmail.com
166 defa okundu.
EtiketlerYüzleşme dizisi reytingleri yüzleşme dizisi konusu yüzleşme dizisi yorumları dizi reytingleri reyting sonuçları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir