Dijital ve QR menü oluşturmanın en yeni yöntemi!

Sıradaki içerik:

Dijital ve QR menü oluşturmanın en yeni yöntemi!

e
sv

10 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Baba mı, Üç Kız Kardeş mi , Survivor mı, Evlilik Hakkında Her Şey mi?

11 Mayıs 2022 11:27
Günün reyting sonuçları televizyon izleyicileri tarafından düzenli olarak takip ediliyor. 10 Mayıs 2022 reyting sonuçlarına göre AB ve total reyting sıralamasında ilk ona giren yapımlar merak konusu oldu. Peki, 10 Mayıs reyting sonuçları açıklandı mı? Baba, Üç Kız Kardeş, Survivor, Evlilik Hakkında Her Şey reyting sıralaması nasıl?
10 mayıs salı reyting

Hafta içi her akşam ekrana gelen birbirinden iddialı yapımların reyting sonuçları meraklıları tarafından araştırma konusu oluyor. Salı akşamı ekrana gelen yapımların reyting sonuçları da bir hayli merakla araştırılıyor. Her biri birbirinden özel olan yapımların yayınlanan yeni bölümlerinin ardından reyting sonuçları araştırılmaya başlanıyor. Peki, 10 Mayıs 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Bu akşam kim birinci oldu? Masumlar Apartmanı, Evlilik Hakkında Her Şey, Survivor All Star 2022 zirveye kim yerleşti? İşte tüm merak edilenler…

10 Mayıs Salı Reyting sonuçları

Bu yazıda neler var?

10-mayis-2022-sali-reyting

10-mayis-2022-sali-reyting-sonuclari-abc

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.