Web Tasarım ve Önemi

Sıradaki içerik:

Web Tasarım ve Önemi

e
sv

14 Nisan 2022 Perşembe reyting sonuçları: Survivor mı, Camdaki Kız mı, Mahkum mu, Barboroslar Akdeniz’in Kılıcı mı?

15 Nisan 2022 10:58
14 Nisan reyting sonuçları açıklandı. Perşembe akşamı televizyonlarda Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova, Güldür Güldür Show, Mahkum, Yedinci Hayat, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı ve Survivor All Star izleyiciyle buluştu. Yayınlanan bu dizi, program ve filmlerin reyting sonuçları TİAK ölçümleri neticesinde belli oldu. Peki Perşembe reyting sıralamasına göre en çok ne izlendi? İşte AB ve Totalde 14 Nisan 2022 reyting sonuçları
14 nisan perşembe reyting sonuçları

14 Nisan reyting sonuçları bekleniyor!  Perşembe akşamı Tv’de Camdaki Kız dizisi, Mahkum dizisi Survivor ve Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yayınlandı. Bu yapımların reyting sıralaması seyirci tarafından merakla bekleniyor. Reytingler dizi, film ve diğer yapımların izlenme oranlarını gösteriyor. Peki, Camdaki Kız, Mahkum, Survivor reyting sıralaması nasıl? 14 Nisan reyting sonuçları açıklandı mı?

14 Nisan reyting sonuçları bekleniyor! Her gün bir önceki günün sıralaması belli olurken Tv seyircileri “Dünkü reyting sıralamaları açıklandı mı?” sorusuna yanıt arıyor.

 

14 Nisan Perşembe reyting sonuçları

Total reyting sıralamasında perşembe günü Mahkum dizisi birinci sırada yer alırken, Bir zamanlar çukurova dizisi ikinci sırada yerini aldı. Survivor all star ise üçüncü sırada yerini aldı.

14 nisan perşembe reyting sonuçları

14 nisan perşembe reyting sonuçları

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.