15 Eylül Pazar Reyting sonuçları ve Tv yayın akışı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Gökhan Özoğuz! Pkk orman yakar, diğeri altın arar hiçbir farkları yok!

e
sv

15 Eylül Pazar Reyting sonuçları ve Tv yayın akışı

252 okunma — 15 Eylül 2019 17:13
15-eylul-reyting-sonuclari

Reyting sonuçları açıklanırken pazar tv yayın akışı’da merak konusu; pazar akşamı televizyonda neler var ? Tv kanal reytinglerinde zirvede kim var? 15 Eylül pazar Reyting sonuçları nasıl oldu ? sorularına cevap haberimizde,

Trt 1 ekranlarında Elimi Bırakma yeni bölüm saat 20 00’de Trt 1 ekranlarında sizlerle olacak.

Elimi Bırakma dizisi konusu; Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan bir öykü,

Elimi Bırakma dizisi oyuncuları; Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.

15 Eylül pazar akşamı Tv 8 ekranlarında Masterchef Türkiye yer alacak saat 20 00’de. Atv ekranlarında Doktor Strange isimli film sizlerle olacak. Fox Tv ekranlarında ise İlker Ayrık’ın eşsiz sunumuyla Yaparsın Aşkın sizleri eğlendirmeye otomobil kazandırmaya devam edecek. Show Tv’de ise Çok Güzel Hareketler 2 yayında olacak. Star Tv’de yabancı film yayınlayacak akşam kuşağında, saat 20 00’de Korkusuzlar isim film yayında olacak Korkusuzlar filmi konusu; Gerçek hayattan uyarlanan filmde, Amerika’da 19b itfaiyecinin orman yangınını söndürmeye çalışırken hayatlarını kaybettiğini anlatan bir film. Show Tv’de ise yürek yakan konusu ile Aşk Ağlatır dizisi ekranlarda olacak.

Aşk Ağlatır 1. bölümünde neler oldu?

aşk-aglatir-reytingleri

Aşk Ağlatır ilk bölümünde; Hikayenin başrolü Ada annesini küçük yaşta kaybetmiş ve babasını hiç tanıyamamış dayısının yanında kalmaya mecbur kalmış 19 yaşında bir kızdır. Hikayenin diğer kahramanı Yusuf, bir nakliye firmasında çalışmaktadır, bir gece yarısı işten yorgun ve bitkin eve geldiğinde Fırat’ın yolda bulduğu çantanın içinde Ada’ya yazılmış bir mektup bulur. Genç adam mektubu okuduğunda onu mutlaka sahibine ulaştırması gerektiğini anlar ve hiç vakit kaybetmeden yola düşer. Yusuf’un çıktığı bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir, Ancak Ada’nın hayallerinin peşinden gitmesi o kadar da kolay olmaz; dayısı İsmail ve müstakbel nişanlısı Mustafa, Ada’yı durdurmak için her şeyi yapmayı göz almıştır. Geçen haftaki Aşk Ağlatır 1. Bölümünde; Ada annesini küçük yaşta kaybetmiş ve babasını hiç tanımamış 19 yaşında bir kızdır. Yusuf, bir gece yarısı işten yorgun argın eve döndüğünde Fırat’ın yolda bulduğu çantanın içinde Ada’ya yazılmış bir mektup bulur. Genç adam mektubu okuduğunda onu mutlaka sahibine ulaştırması gerektiğini anlar ve hiç vakit kaybetmeden yola çıkar… Yusuf’un çıktığı bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir… Ancak Ada’nın hayallerinin peşinden gitmesi o kadar da kolay olmaz; dayısı İsmail ve müstakbel nişanlısı Mustafa, Ada’yı durdurmak için her şeyi yapmayı göz almıştır. Aşk Ağlatır ilk bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler. 15 Eylül pazar reyting sonuçlarına geçmeden önce cumartesi reytinglerini bir göz atalım.

AB reytingler ilk 5 program

1 RECEP IVEDIK 5 (T.S)                            TV8
2 FOX ANA HABER HAFTA SONU           FOX
3 KUZEY YILDIZI                                        SHOW TV
4 KALK GIDELIM                                        TRT 1
5 KUZEY YILDIZI (TKR)                             SHOW TV

Total reytingler ilk 5 program

1 RECEP IVEDIK 5 (T.S)                            TV8
2 FOX ANA HABER HAFTA SONU           FOX
3 BIR AILE HIKAYESI                                 FOX
4 KUZEY YILDIZI                                        SHOW TV
5 KALK GIDELIM                                        TRT 1

15 Eylül Pazar Reyting sonuçları

Total Reytinglerde ilk 10 program

1ASK AGLATIRSHOW
2FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX
3MASTERCHEF TURKIYETV8
4YAPARSIN ASKIMFOX
5SHOW ANA HABERSHOW
6ELIMI BIRAKMATRT 1
7COK GUZEL HAREKETLER 2KANAL D
8COK GUZEL HAREKETLER 2 (ÖZET)KANAL D
9HABER ONUSHOW
10DOKTOR STRANGE (Y.S)ATV

AB Reytinglerde ilk 10 program

1MASTERCHEF TURKIYETV8
2FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX
3ASK AGLATIRSHOW
4COK GUZEL HAREKETLER 2KANAL D
5DOKTOR STRANGE (Y.S)ATV
6ELIMI BIRAKMATRT 1
7SHOW ANA HABERSHOW
8COK GUZEL HAREKETLER 2 (ÖZET)KANAL D
9ASK AGLATIR (OZET)SHOW
10YAPARSIN ASKIMFOX

Günlük reytingler hergün saat 10.30 11.00 saatleri arasında Reyting Tv’de sizlerle … Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detayları ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.