Sıradaki içerik:

KADIN VE İNSANOĞLU

e
sv

17 Ağustos Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı

cumartesi-reyting-sonuclari

Bu yazıda neler var?

17 Ağustos 2019 Cumartesi Tv reyting sonuçlarına ilgi büyük, sıralama merakla beklenirken isterseniz günün Tv yayın akışına bir göz atalım. 17 Ağustos Cumartesi Tv’de ne var? sorusuna cevabı en iyi Reyting Tv’den alabilirsiniz. Televizyonda bu akşam; Tv8 ekranlarında ”Dedemin Fişi” Türk komedi filmi oynayacak. Kanal D ekranlarında ”Efsanenin Yükselişi” Show Tv ekranlarında ise ”Güldür Güldür Show” güldürmeye devam edecek.

Star Tv ise Alp Kırşan‘ın sunuculuğunu yaptığı ”Kapanmadan Kazan ” isimli yarışma progmanı olacak. Fox Tv ”Yaparsın Aşkım” la araba dağıtmaya devam ederken, Atv ”47 Ronin” isimli yabancı sinema ile izleyici karşısında olacak. Trt 1 ekranlarında ise ”Kalk Gidelim” isimli Dizi sizlerle olacak. Gelin birde 16 Ağustos Cuma günkü reytinglere göz atalım dünün reytinglerinde Total’de Fox Ana Haber birinci olmaya devam ederken ”Gizemli Adaya Yolculuk” isimli film ikinci sırada yer aldı. Cuma reytinglerinin devamı için tıklayınız. Gel gelelim Günlük reytinglere 17 Ağustos Cumartesi reyting sonuçları şöyle,

Reyting sıraması hergün saat 10.30 ila 11.00 arasında Reyting Tv’de sizlerle olmaya devam edecek. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.