24 Nisan 2022 Pazar Reyting sonuçları : Birincisi Hangi Yapım Oldu? Teşkilat mı, Çok Güzel Hareketler mi, Adı Sevgi mi, Yargı mı, Survivor mı?

Sıradaki içerik:

24 Nisan 2022 Pazar Reyting sonuçları : Birincisi Hangi Yapım Oldu? Teşkilat mı, Çok Güzel Hareketler mi, Adı Sevgi mi, Yargı mı, Survivor mı?

e
sv

25 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu mı, Üç Kuruş mu, Survivor mı, Hakim mi,Yasak Elma mı? Reytingler Merak ediliyor!

26 Nisan 2022 10:36
25 Nisan reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Reytingler, yapımların izlenme oranlarını gösteriyor. İzleyiciler hangi dizi ya da programın birinci olacağını merak ediyor. 25 Nisan reyting sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Alparslan Büyük Selçuklu, Survivor, Yasak Elma reyting sıralaması belli mi?
26 nisan pazartesi reyting sonuçları

25 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları önemli bir kitle tarafından merakla bekliniyor. Pazartei akşamı yayınlanan dizi, film, yarışma ve haber programlarının reytingleri seyirci tarafından merakla bekleniyor.

25 Nisan 2022 Pazartesi akşamı ATV’de Hakim, Kanal D’de Zengo, Star TV’de Şantaj, Fox TV’de Yasak Elma, TRT 1’de Alparslan: Büyük Selçuklu, Show TV’de Üç Kuruş ve TV8’de Survivor All Star yapımları arasında reyting yarışı vardı.

Hergün yayınlanan diziler, filmler, yarışma ve haber programlarının izlenme oranları, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralanıyor.

25 NisanPazartesi reytinglerine göre en çok hengi yapım izlendi? Hangi dizi ve yarışma programları birbiriyle rekabet halinde? İşte 25 Nisan 2022 Pazartesi reyting sonuçları…

25 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları

25 nisan pazartesi reyting

25 nisan pazartesi reyting

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.