Kar Küreme, Tuzlama ve Temizlik Çalışmaları Gece Boyunca Sürdü- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Kar Küreme, Tuzlama ve Temizlik Çalışmaları Gece Boyunca Sürdü- Güncel Haberler

e
sv

25 Ocak reyting sonuçları açıklandı mı? Masumlar Apartmanı dizisi, Destan dizisi, Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, Survivor, reytingleri nasıl?

26 Ocak 2022 11:11
Reyting sonuçları televizyon izleyicileri tarafından merak ediliyor. Bugün Survivor, Masumlar Apartmanı, Destan, Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ekrana geliyor. Peki, 25 Ocak 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Survivor, Masumlar Apartmanı, Destan, Evlilik Hakkında Her Şey reyting sıralaması nasıl?
25 ocak salı reyting

25 Ocak reyting sonuçları nasıl oldu?  25 Ocak salı TRT 1, ATV, Show Tv, Kanal D, Fox Tv ve Tv8 kanallarında değişik kategorilerde programlar ekrana geldi. Dizi fanları dünkü reyting sıralaması nasıl oldu, lider kim? hangi yapım birinci oldu? Sorusunun cevabını bekledi. 25 Ocak Salı akşamı: ATV’de Destan dizisi, TRT 1’de Masumlar Apartmanı dizisi ve FOX TV’de Evlilik Hakkında Her Şey yapımları ekrana geldi. Peki, 25 Ocak Salı reytinglerine göre kim daha fazla seyredildi, hangi yapım birinci oldu? İşte dünün reyting sonuçları…

25 Ocak reyting sonuçları

Bu yazıda neler var?

25 ocak salı reyting sonuçları

25 ocak salı reyting sonuçları

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

25 Ocak çarşamba ” tvde bu akşam ” hakkında detaylı bilgiyi buradan takip edebilirsiniz.

 malatya-ooto-kiralama.jpg
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.