Gönül Dağı Son Bölüm Özeti; Gönüle Dağı Son Dakika!

Sıradaki içerik:

Gönül Dağı Son Bölüm Özeti; Gönüle Dağı Son Dakika!

e
sv

8 Mayıs Pazar Reyting sonuçları: Lider Hangi Yapım? Yargı mı, Teşkilat mı, Survivor mı?

09 Mayıs 2022 11:25
8 Mayıs Pazar Reyting sonuçları; Pazar akşamı Tv'de Teşkilat dizisi, Yargı dizisi, Adı Sevgi dizisi, İyilik dizisi, Survivor All Star, Çok Güzel Hareketler 2 gibi yapımlar yayınlandı. Peki reyting birincisi hangi dizi oldu? İşte 8 Mayıs 2022 Pazar reyting sonuçları…
8 mayıs pazar reyting sonuçları

8 Mayıs 2022 Pazar Reyting sonuçları çıktı mı? Sıralama nasıl? Hangi dizi daha çok izlendi?  8 Mayıs Pazar günü akşam kuşağında ATV’de Adı Sevgi dizisi, Kanal D’de Yargı dizisi, Star TV’de Çok Güzel Hareketler 2, Fox TV’de İyilik dizisi, TRT 1’de Teşkilat, Show TV’de Yedi Bela Hüsnü ve TV8’de Survivor All Star yapımları yayınlandı.

Dizi, film, haber yarışma ve diğer programlarının izlenme oranları, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralanıyor.

Peki 8 Mayıs 2022 Pazar günü reytinglerine göre en çok ne seyredildi? Hangi dizi ve yarışma programları birbiriyle kapıştı? İşte 8 Mayıs 2022 Pazar reyting sonuçları…

Total reyting grubunda lider Yargı, ikinci sırada ise Survivor All Star, üçüncü sırada ise Teşkilat dizisi yerini aldı. AB Grubunda ise birinci sırada Yargı, ikinci sırada Survivor All Star, üçüncü sırada Teşkilat yer aldı.

8 Mayıs Pazar Reyting sonuçları

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.