Seksenler Dizisi Geri Geldi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

TOPYEKÜN SEFERBERLİK

e
sv

Seksenler Dizisi Geri Geldi

347 okunma — 12 Ekim 2019 10:42
seksenler-oyunculari

2012’den bu yana 6 sezondur TRT 1’de ekrana gelen ve başrollerini Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Çonka, Ayşe Tolga, İlker Ayrık’ın paylaştığı Seksenler dizisi, 228. bölümüyle final yapmıştı.

11 Ekim Cuma akşamı 60 dakikalık günlük dizi olarak TRT’de ekranlara yeniden merhaba dedi. Tüm oyuncular yıldız gibi parladılar. Üç yıl aradan sonra, yeniden yayınlanmaya başlayan dizi, 80’li yılları yaşayanlar için bulunmaz fırsat, çünkü o yılları içten yaşıyorsunuz.

Dizide pastacı Sami’nin annesini canlandıran Suzan Kardeş kimdir? Bankası reklamlarında oyuncu Haluk Bilginer’e yaptığı Atatürk makyajı ile ses getirdi. Tüm bunların dışında iyide bir oyuncu.

15 Nisan 1960 yılında Kosova doğumlu. Balkan şarkılarını muhteşem bir dille söyleyen Kardeş, Çınar altı Mahallesinin muhtarı Fehmi Abi, filinta delikanlısı Ahmet, pastaneci Sami, Nazlı, Çağatay, Gülden Niyazi, kahveci Mesut, kasap Bahtiyar, Bekçi Bekir, dert annesi Rukiye mahalle ve komşuluk özlemimizi yeniden gözler önüne seriyor.

Seksenler Dizisi Oyuncuları Kimler?

Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Serhat Kılıç, İlker Ayrık,  Hakan Bulut, Begüm Öner, Berat Yenilmez, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Ceyhun Fersoy,  Betül Berk, Suzan Kardeş, Tolunay Donat,  Haluk Özenç, Aşkın Şenol, Necmi Yapıcı,  Özlem Balcı.

Uzun bir aradan sonra ekranlara merhaba diyen 80’ler,içimizi ısıtacak senaryosuyla, müzikleri, Mahalle dekoruyla keyifle izlenecek.

Reyting ’inin bol olacağını düşündüğüm dizi oyuncularına başarılar diliyorum.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.