ABD Ordusu uçakları araçlarla birleştiriyor - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Davutoğlu! Eski defterler açılırsa insan içine çıkamazlar

e
sv

ABD Ordusu uçakları araçlarla birleştiriyor

207 okunma — 29 Ağustos 2019 12:53
avatar

Murat TUNÇ

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

abd-ordusu-ucaklari-birlestiriyor
malatya oto kiralama

Ordunun sözleşmeli komutası, küçük taktik dron sistemlerinin M1 Abrams ağır zırhlı araç ve mayın temizleme aracıyla savaş alanlarının hayatta kalmasını ve etkinliğini arttırmasını sağlamak için entegre etmeyi planlıyor.

Hizmet, 26 Ağustos’ta ABD Hükümeti’nin ana sözleşme sitesinde yayınlanan bir bildiriyle Saldırı İhlali Aracı (ABV) platformuna dahil edilmek üzere UAS’ın desteklenmesi için taslak yükseltme talebini açıkladı.

“UAS’ın temel amacı, radyo frekansını / sinyalini yeniden iletmek için akıllı bir radyo taşımak ve gizli ve kapalı bir konumdan çalışacak kuvvetlerin konumu (vizyonu) hakkında ek farkındalık sağlamak olacaktır” dedi.

ABV, ABD Ordusu ve Denizcilik Hizmetlerinde ağır mühendislik aracıdır.

Artan kapasite ve verimlilikle ABV, temizleme süresini saatlerden dakikalara önemli ölçüde azaltır. Bu, derinlemesine varlıkların gerektiğinde ek destek veya yardım sağlamak için daha hızlı ilerlemelerini sağlar.

M1A1 Abrams tank yapısından, iki doğrusal yıkım şarj sistemine sahip (MICLIC ve füzeler kullanan) benzersiz bir kule, yumuşak bir işaretleme sistemi (LMS), entegre bir görüntü sistemi; (FWMP) veya Combat bucket kodu.

İki kişilik bir ekip gerektiren ABV, savaş mühendislerinin hayatta kalma ve hayatta kalma yeteneklerini geliştirirken aynı zamanda hız ve manevra kabiliyetine ayak uydurma yeteneklerini geliştiriyor.

Ayrıca, tankın mayın tarlasındaki MICLIC sistemlerinden birini ateşleyerek ve patlatarak mayın tarlasında göstererek ve ardından LMS’sini kullanarak yol yolunu belirlerken FWMP yolu ile çizgiyi kanıtlayarak düz bir geçit oluşturur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.