ADA MASALI 8. BÖLÜM ÖZETİ! ADA MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLDU? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

GeForce NOW Kütüphanesine Bu Hafta NARAKA: BLADEPOINT de Dahil Olmak Üzere 11 Yeni Oyun Geliyor- Güncel Haberler

e
sv

ADA MASALI 8. BÖLÜM ÖZETİ! ADA MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

12 Ağustos 2021 20:01

Ada Masalı 8. bölümüyle izleyenlerin yüreğini sızlattı. Tüm gerçekleri bir bir öğrenen Poyraz Haziran’a demediğini bırakmadı. Kendini açıklamaya çalışan Haziran sesini Poyraz’a duyuramadı. Sesini Poyraz’a duyuramadığı gibi Aliye teyze yüzünden de tüm adadan veto yedi. İdil Aliye teyzeyi Haziran’ın gitmemesinden dolayı kışkırtınca Aliye teyze de eli boş durmadı. Melisa’nın dükkanında tüm ada halkını etrafına toplayıp Haziran’a asla satış yapılmaması konusunda örgütledi. Aliye teyzeyi sevip sayan ada halkı da hem Poyraz için hem de Aliye teyzenin hatrı için Haziran’a satış yapmadı. Bu duruma en çok sevinen Haziran’ın gideceğini düşünen İdil oldu.

Haziran’ın adada veto edilmesi en çok Görkem ve belli etmese de Selma’yı üzdü. Kaleyi içten fethetmek uğruna Haziran’a karşı tepkiliymiş gibi duran Biricik başta Haziran olmak üzere hepimizin yüreğini hoplattı. Biricik’in bu tavrı hoş karşılanmayacaktı. Görkem’in de dediği gibi sevgili bulduktan sonra arkadaşını silen tipler en sevmediğimiz 🙂 Selma için Ada Masalı son bölümde tek olay bu değildi. Adanın kıymetli belediye başkanı Latif ve Haziran’ın annesi Zeynep evlenmeye karar verdi. İdil ve Eylül olayı yanlış anlayınca Selma ve Latif’in evleneceği zannedildi ve kıyamet koptu. İdil için 2. bomba Latif’in Zeynep’le evlenmesiydi. Bu İdil için daha beter bir durum değişikliğiydi. İdil de Haziran da Latif-Zeynep evliliğini onaylamıyor. Zeynep umarım samimidir ve Latif’i üzmez.

ADA MASALI SON BÖLÜM ÖZETİ

Haziran’ın Aliye teyze yüzünden adada dışlandığını öğrenen Zeynep soluğu Aliye teyzenin yanında aldı. Kavga kıyamet bitmedi. Zeynep annesinin yadigarı olan bitkiyi sökmekle uğraşırken Poyraz ve Haziran kavgayı ayırmak için geldi. Zeynep Aliye’nin Haziran’ı veto ettirmesi adımına karşılık büyük oynadı. Arazinin 3. sahibini buldu ve hisselerini Haziran’a devretmesini sağladı. Poyraz yüzünden otelde de itibarı kalmayan Haziran otelde ve adada kimseyle konuşamaz oldu. Haliyle Haziran kimse tarafından umursanmayınca iletişimi de sıkıntıya girdi ve bu yüzden her şeyden habersiz kaldı. Onun haberleşmesini ajan olarak Biricik sağladı. Otelin soğuk deposunun kapısı bozuldu ve kimse bu durumu Haziran’a söylemedi. Haziran soğuk depoda çok tehlikeli, çok kötü dakikalar yaşadı. Onu merak edip kurtaran yine Poyraz oldu. Haziran bayılma evresindeyken onu kurtaranın Poyraz olduğunu anladı. Poyraz Haziran’ı kurtardı. Önce doktor kontrolünü ardından evde dinlenmesini sağladı. Hafif sarılmayı da ihmal etmeyen Poyraz gülümsetti. Ayrıca duvarda üstü çizili olan “Poyraz’a aşık olduğumu söyledim.” cümlesini de gördü ve bunu yanlış anladı. Poyraz otel çalışanlarını uyarmayı ihmal etmedi.

Hakan Ada Masalı son bölümün en bomba olayını patlattı. Poyraz’la yüz yüze gelince Alper’in de her şeyi bildiğini ve ona söylemediğini anlatmayı ihmal etmedi. Büyük kavga eden ikili daha çok tartışacakmış gibi duruyor. Bunu öğrenen Poyraz Alper’e de tavır almayı ihmal etmedi. Poyraz Haziran’ın adadan gitmesi için bu bölüm elinden geleni yaptı. Sürekli ters davrandı ve ciddi anlamda kötü muamelede bulundu. Haziran tüm gücüyle bu mobinge karşı ayakta durdu. Bu bölümde Poyraz’ın adanın hakimi gibi davranması, her şey onun emrindeymiş ve onun istediği gibiymiş gibi bir tavırda olması hiç değildi. Adanın tapusunun Poyraz’ın üstünde olmadığını birinin ona söylemesi lazım ve sanırım bu kişi de Haziran ve Hakan olacak. Hakan kendini ilk defa bu bölümde rahat ifade etti. Küçüklüğünden gelen aşağılanma ve alçaklık duygusunu ilk defa itiraf etti ve bu çok güzeldi. Bölüm sonunda başına gelen her şeyden Haziran’ı sorumlu tutan Hakan Haziran’ı yakaladı ve kırdığı şişenin ucuyla onu tehdit etti. Ben nedense kısa süreliğine de olsa Haziran ve Hakan işbirliği olması gerektiğine inanıyorum. Madem Poyraz Haziran ve Hakan’ı bir tutuyor. O zaman olması gereken tepkiyi almalı. Kısa süreli de olsa. Sosyal medyadan gelen tepkiler çok ağırdı ve izleyiciler Haziran’a çok üzüldü. Haftaya görüşmek üzere. Latif ve Zeynep evlenebilecek mi? Poyraz Alper’i affedebilecek mi? Hala gereksiz triplere giren Melisa Görkem yardımıyla Alper’e açılabilecek mi? Biricik’in ajanlığı ortaya çıkacak mı? Hepsi haftaya. 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.