Adalet Dizisi Yeni Sezon - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Yarışma Programı, Yok yok Yaparsın Aşkım

e
sv

Adalet Dizisi Yeni Sezon

255 okunma — 15 Ağustos 2019 16:57
adalet dizisi
malatya oto kiralama

Severek izlediğim beni ve sizleri televizyon karşısına dikip mest eden günlük dizi keyfim adalet dizisi hakkında gelin biraz konuşalım.

Zira kendileri hız kesmeden devam ediyor.

 1. Sezonuyla bizi kah gülümsetiyor, kah içimizdeki o bam teline dokunuyor, vefasız insalarla karşılaştırıyor; zorluklarla başa çıkmayı gösteriyor.
 2. Her sezon 13 bölümlük dizilere ayrıldı aynı şekilde hafta içi günlük olarak yayınlamaya devam ediyor.

  Yeri geliyor dizimiz vicdanımızı alt üst ediyor. Bu insanlar neden bu kadar kötü dedirtiyor. Yeri geliyor geç gelen adalet hiç gelmemesinden iyi dedirtiyor. Bir de şu var ki ;

  Koşulsuz şartsız inandığımız zalimler gün geliyor, koşulsuz şartsız bizi harcamak için elini kolunu kana bulayacak oluyor. Neyse ki o sırada kurtarıcı melek Agata devreye girip mağdurları koruyor. Hukuk bürosundaki diğer avukatları bu konu da yabana atmayalım tabi ki ama benim favorim hiç şüphesiz ki küllerinden doğan Agata Hanımefendi.

  BURASI ÖNEMLİ !

  Yeni başlayan ve başlayacak dizikolikler yukarıda üçüncü sezon dedim fakat sakın üzülmeyin !

  1. Sezona gelmiş aman çok kaçırdım demeleriniz duyuyorum gibiyim. Her bölüm aslında sadece yaklaşık olarak 60 dakika ve bu şekilde olması bana sorarsanız çok güzel. Çünkü saatlerce süren deliler gibi reklama giren diziler her ne kadar güzel olsa da insanın vaktini alıp götürüyor o yüzden böyle olmasını eminim ki sizde çok seveceksiniz. Kaçırdığınız bölümler içinde üzülmeyin www.tlctv.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz. AMAN kim izleyecek eski bölümleri diyorsanız; her gün farklı olayları işlemesi bakımından çok kopukluk olmayacaktır. Hemen şimdi eski bölümleri izlemeye ihtiyaç duymadan yeni bölümlerin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Şimdilik hoşcakalın
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.