Sıradaki içerik:

19 Ağustos Pazartesi Reyting sonuçları çıktı

e
sv

Ağustos ve daha fazlası

avatar

Seda Tural

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BCm5T.jpg
yazi-yazmak

Yazın son ayında, sıcak, mevsim normalleri dışında yağmurlu havasında ve yeni başlangıçlar için ağustos böceği kıvamında bir elimde kalem bir elimde kağıtlar nereden başlasam nereye varır diye düşünürken yeniden başlamaya karar verdim, Yazar olmak. Aradan geçen 3 ay boyunca düşüncelerimle çatışma halinde iken bana iyi gelen şeylerden birinin de yazmak olduğunu fark ettim. Öncelikle neler oldu kısaca değinmek gerekirse. Ritmik hayat şarkısında bir ileri bir geri derken yine beklenmedik ölümlerle hüznü ve gerçeği tadarken bir taraftan en beklenmedik anlarda kapıda beliriveren hoş sürprizlerle sevinip, derinden üzen ayrılıklarla boğuşup sevdiklerimle buluşmalar, araya giren bayram ve mağlum gündemdeki can sıkıcı olaylar ve daha fazlası.. Yani her daim olabilecek bir dönem geldi geçti.

Şimdi o tatil rehavetini uçak moduna alıp uyanma vakti.Bu yazı sadece giriş niteliğindeydi. Artık içimde tutamadığım şeyleri dışa vurmak için sabırsızlanıyorum. Yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

Sevgiyle kalın. Hoşça kalın.

Seda Tural

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al