Küçükçekmece Belediyesi’nden İhtiyaç Sahibi Okullara 30.000 Kitap Desteği- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Küçükçekmece Belediyesi’nden İhtiyaç Sahibi Okullara 30.000 Kitap Desteği- Güncel Haberler

e
sv

Aksigorta’ya IDC Türkiye Finans Teknolojileri Ödülleri’nden 4 Ödül- Güncel Haberler

04 Nisan 2022 12:10

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla hayata geçirdiği projelerde ödül almaya devam eden Aksigorta; IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri’nde 4 ödül birden kazandı. 

 

Müşteri odaklı yaklaşımlarla ürün ve hizmetlerini geliştiren Aksigorta, bu anlayışla hayata geçirdiği projeleri ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'nin en iyi kurumlarının yarıştığı, bilgi teknolojileri alanındaki fark oluşturan yenilikçi, dijital uygulamaları ödüllendiren IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri'nde 18 kurumdan 34 projenin, finans sektörünün üst düzey yöneticileri ve akademisyenlerden oluşan jüri oylarıyla değerlendirilen IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri’nde yarışan Aksigorta, 4 kategoride 4 farklı ödül kazandı.

 

IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri 2022 kapsamında Aksigorta, FSI-İş birlikleri kategorisinde Türkiye’de bir ilk olan telekomünikasyon sigortacılığı projesiyle birincilik elde etti. Aksigorta’nın birincilik ödülüne layık görüldüğü bir diğer proje ise Robotik Dönüşüm Programı oldu. Veri Altyapısı kategorisinde Hiper Bütünleşik Altyapı projesiyle ikincilik elde eden Aksigorta, Kurumsal Dönüşüm kategorisinde ise Hasar İnceleme Asistanı projesiyle yine ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.