Mersin escort

Sıradaki içerik:

YASAK ELMA SON DAKİKA! YASAK ELMA SON BÖLÜM! YASAK ELMA YENİ BÖLÜM!

e
sv

Arıza 11. Bölüm özeti! Arıza Yeni bölüm fragmanı! Konsorsiyum Arıza’ya Tacını takar

avatar

Estelya Can

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Arıza 11. bölüm özeti! Yeni bölümde neler oldu? Ali Rıza konsorsiyum tarafından mükafatlandırılır! Burak Konsorsiyum üyelerinin işlerine taş koymaya başlar!
BCm5T.jpg
ariza-11-bolum-ozeti

Bu yazıda neler var?

Konsorsiyum Burak’ı azleder! Burak gemileri yakar!  Soyadının imtiyazlarından ve konsorsiyumun tüm görevlerinden azledilince eşyalarını toplayıp Fikoyla birlikte bir gecekonduya yerleşir Bu gecekondu Ali Rıza’nın mahallesindedir . Amacı onu her gördüklerinde ailenin yaralarının kanamasıdır. Mert de taburcu olup evine gelmiştir.

Burak tabi rahat durmaz korsorsiyum üyelerinin işlerini baltalamak için şehrin belalı mahallelerinden birinin başı olan Numan isminde biriyle konuşmaya gider. Gücü olmadığı, kovulduğu için onu kaile almazlar. Numan’ın kardeşine sıktığı için kana kan diyerek kendi kendinin eline sıkar.

Arıza 11. Bölümde neler oldu? Yeni bölüm özeti!

Ali Rıza hastaneden aceleyle taburcu olan Muzaffer ile buluşur. Ali Rıza’nın Burak’ı saf dışı etmesinden memnundur. Yer altı alemine Ali Rıza’yı tanıtmak ve onların kılıcı olduğunu lanse etmek için o akşam bir davet verirler. Derya’nın çağırdığı Burak da katılır. Orada kendine daha önce kul köle olan ama şimdi racon kesen birisini davet sonrası öldürür

Mithat; onda kalan kızı ve eşiyle görüşmek için Haşmet ağaya gider. Haşmet ağa Melek’i odasına kilitlediği için Mithat’ı uyarır. Melek kocasıyla eve dönmez. Davete kızını alıp Haşmet’le birlikte gelir ve Mithat’ın yanında bir şey yokmuş gibi oturur. Gece yine eniştesinin yanına gider.

Davet sırasında Burak’ın tertip ettiği bir soygun olur. Şehmuz’un tırlarından biri soyulmuştur. Davete icabet etmeyen iki kişiyi ertesi gün Ali Rıza gidip ağızlarının payını verir. Tırı soymadıklarını anlar. Diğer tarafta Burak Numan’a çaldığı malları korkmadan ortaya çıkarmasını söyleyip adamı gaza getirir

Fuat görünürde bir şey yapamadığı için büyük oğlu Murat’a gidip Füsun’dan Ali Rıza’nın arkasında kimin olduğunu bulmasını ister. Kardeşin senin için suçunu itiraf etti. Rahat durmayacaktır, onu korumamız lazım der. Murat sevdiği kadını bu biçimde kullanmak istemez. Lakin Burak için bunu yapmaya karar verir.

Arıza Yeni bölüm fragmanı!  izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Arıza Yeni bölüm! Haşmet ağa Ali Rıza’ya postayı koyar!

Halide Ali Rızaların mahallesinde Rukiye anne vasıtası ile bir ev kiralar. Maksatları yoksullar için bir klinik açmaktır. Ali Rıza gece boyu tek başına evi halide’nin istediği renge boyar. Ertesi gün aldığı araç gereci Halide’nin kliniğine taşıtır. Bir de çiçek yollar. Babası ve teyzesi kızın yeni açtığı yeri görmek için gelir. Haşmet ağa Ali Rıza’nın Halide’nin her işine koşmasından, çiçek yollamasından şüphelenip Arıza’yı yanına çağırıp kızından uzak durması için ona göz dağı verir.

ariza-11-bolum-ozeti

ariza-yeni-bolum

Burak yaralı elini pansuman için Halide’ye gider. Murat kardeşiyle görüşmeye gider. Ali Rıza ile ertesi gün görüşüp hakkında bilgi toplamaya çalışacağını haber verir.

Numan; Burak’ın vermiş olduğu talimatla mahalleliye Ali Rıza’nın mafyaya girdiği, hediye olarak da uyuşturucu verdirttiğini söyleyip dağıtır. Komşu kadınlar Ali Rıza’nın annesinin yanına gidip olanları Ali rıza’nın annesine  anlatırlar.. Annesi oğlunu arar. Taksi durağındakiler uyuşturucuyu dağıtan kişiyi konuşturup Numan’ın adına ulaşır. Gidip Numan’la konuşup döner. İşin arkasında Burak olduğunu ispatlamak istemektedir.

Ali Rıza taksici arkadaşları sayesinde Numan’ı takibe başlar. Çalınan malları tuttukları yeri bulur. Oraya Şehmuz da geleceğini söyler. Ali Rıza Şehmuz gelmeden adamlarla vuruşup malları alır. Ardından üzerlerine benzin döker. Tam yakacakken Şehmuz gelir. Arıza gözünün içerisine baka baka Şehmuz’un uyuşturucusunu yakar… Bu bölümde burada biter. Arıza 11. bölüm izleyenleri yine etkilemeyi başardı. Bakalım Arıza 12. bölümde neler olacak? Arıza

Arıza reyting sonuçları ve diğer dizi reytingleri için burayı Dizi özet ve yorumları için burayı tıklayabilirsiniz. 


ResimLink - Resim Yükle
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.