Arıza 5. Bölüm! Yalanlar Ortaya mı Çıkıyor? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 35. BÖLÜM

e
sv

Arıza 5. Bölüm! Yalanlar Ortaya mı Çıkıyor?

1195 okunma — 12 Ekim 2020 14:35
Arıza 5. Bölüm'de Neler Oldu? Arıza 6 Bölüm İlk Sahne Yayınlandı mı? Arıza Yeni Bölüm Analizi Fragman ve Reytingleri
ariza-5-bolum
Arıza 5. bölüm de, Yaşarın izini bulmuş gittiğinde de Haşmet beyi orada bulmuştu. Haşmet sen kimin için çalışıyorsun diye sorar, Ali Rıza kimse için değil der. Haşmet sen bu düzeni yıkmak istiyorsun ya, bende istiyorum, ben seni Konsorsiyumun içine sokarım ama iki şartım var, birincisi her koşulda Halideyi koruyacaksın ikincisi ise Halide aramızdaki anlaşma şartlarını bilmeyecek, Ersoylularla husumeti bitirecek, Burak ile el sıkışacaksın der.

Arıza 5. Bölüm’de Neler Oldu?

Fuat Ersoylu oğlu Burak’ı çağırır, Yaşarı buldunmu der, Burak buldum o iş bende diyerek yalan söyler. Fuatın yanına, Haşmet Ağa gelir ve Yaşarın, herşeyi Burak emretti dediği videoyu izletir, ben bu videoyu Galip, Şehmuz ve Mithat’a izletirsem ne olur diye sorar, Fuat bu mesele aramızda kalsın der, Haşmet o zaman oğlunu kızımdan ve Ali Rıza dan uzak tutacaksın, husumeti bitireceksin, Burak, Ali Rıza ile el sıkılacak der.
Ali Rıza evdekilere, Ersoylularla husumeti bitirdim diyerek, Füsuna davayı kapat der, Rukiye anne bu duruma sevinir, ilahi adalet tecelli edecektir, Mert ben bitirmeyeceğim der.
Murat ile Füsun yemeğe çıkarlar, aralarında aşk başlar.
Arıza yeni bölüm analizimize devam edeceğiz lakin dizinin başrol oyuncuları, Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş hakkında bilgi almak isterseniz arıza oyuncu kadrosu başlıklı yazımızı buradan okuyabilirsiniz. 

Arıza Haşmet Ağa’nın Sağ Kolu Olur! Halide Buna Karşı Çıkar!

Ali Rıza, Haşmetin evine gelir, Halide onunla buluşmak için çıkarken karşılaşır, baban beni çağırdı onunla konuşalım birlikte çıkarız der, Haşmet adamlarını çağırır, Ali Rıza bundan sonra benim sağ kolum onun sözü benim sözüm der, Halide duyar, ben senin diğerlerinden farklı olduğunu düşünmüştüm meğer sende mafya babası olmak istiyormuşsun der.
Haşmet Ağa Konsorsiyuma geri döner, diğer üyeler gelmesine sevinir, Fuat, Taksiciyle aramızda sulh imzaladık haberiniz olsun der, Haşmet, Ali Rıza artık benim sağ kolum haberiniz olsun der. Fuat, Haşmete, Salman yeni bir sevkiyat yapacakmış haberini aldık fakat başka bir tedarikçi bulmuş senin aran onunla iyi sen hallet derler, Haşmet o iş bende der.
Fuat, Mithatın yanına gider, Haşmet kendi varisini buldu Ali Rıza, peki ya sen, benim de varisim Burak, gel kızını Buraka ver evlendirelim der.
Arıza 5. bölüm’de neler oldu? Yazımıza devam ediyoruz. Peki yeni bölümde neler olacak? Arıza yeni bölüm ilk sahne yayınlandı mı?  arıza 6 bölüm ilk sahne  için bu bağlantıya bağlanabilirsiniz.
Melek kızıyla Burak’ın evlenmesi için konuşur, ama Derya istemez.
Haşmet, Salmanla buluşmadan önce Ali Rıza ya anlatır bunun buluşacağı adamı al der.
Bu arada Halide ölen ailesi ile ilgili bilgi almak için Sadi Aksoya gider,konuşmak ister ama Aksoy dinlemez ve gider, Halide onu takip eder, Sadi ise Salmanla buluşacağı yere gider, Salman, Sadiye buluşma yerine giderken, Burak arar, Ali Rızanın onu takip ettiğini söyler, Salman buluşmaktan vazgeçer, otele döner, Hasan abi takip edip gözetler, Ali Rıza Salmanın adamlarıyla kavga eder ve otele gider, Halide her şeyi görür.
Sadi, Salman ile buluşmaya helikopterle gelir, Ali Rıza fark eder, Sadi, Salmanla sevkiyat konusunda anlaşır, çıkışta Ali Rıza, Sadiyi yakalar, cebinde Muzaffer Müdürün ona verdiği telefondan bulur, Muzafferi arar, her zaman ki yerde buluşurlar, Sadiyi yurt dışına gönderme kararı alır, Ali Rıza, Konsorsiyuma karşı Sadiyi vurup öldüğünü gösteren yalan bir video hazırlar Haşmet te Konsorsiyuma izletir, Salman şimdi bizimle çalışacak der.

Burak, Ali Rıza’nın Sadiyi Öldürdüğü Görüntüyü Halideyi İzletir!

Mert ise Burak’ın adamlarının tuzağına düşer,kumarcı Şevketi indirme kararı aldırtır.  Fuat, Burak’a, Ali Rıza, Salman’ın bulduğu tedarikçisi öldürmüş, silahlarıda almış hazırlan sevkiyatı biz yapacağız diyerek görüntüyü izletir.
Burak, Ali Rıza’nın Sadiyi öldürdüğü görüntüyü Halideyi izletir, Rukiye anne teşekkür etmek için Halideyi eve yemeğe çağırır, Halide özür dileyerek ben bugün Sadi Aksoy ile ilgili bir video izledim der, Ali Rıza Halide burası yeri değil lütfen deyince, Halide, Ersoylularla husumeti bitirip emirlerine girdi, yeraltı dünyasının en acımasız adamlarından biri oldu der.  Bakalım haftaya Rukiye anne Ali Rıza’yı affedecekmi?
Arıza dizisi hakkında en çok merak edilenleri, sosyal medya ve arama motorlarında en çok arananları sizler için araştırdık. 
 • arıza 6 bölüm ilk sahne
 • arıza kaçta başlıyor
 • arıza yeni bölüm ilk sahne
 • arıza saat kaçta başlıyor
 • arıza 6 bölüm fragmanı
 • arıza oyuncu kadrosu
 • halide arıza
 • arıza reyting
 • ayça ayşin turan
 • arıza 6 bölüm ilk sahne
 • arıza 5 bölüm izle
 • arıza 5 izle
 • arıza 6 izle
 • arıza 6 bölüm fragmanı

Pazar akşamı yayınlanan Arıza reyting sonuçları hakkında bilgi için reyting kategorimize göz atabilir, arıza 6 bölüm fragmanı için burayı tıklayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.