Arıza 6. Bölüm’de Hem İhanet Hemde Güven Vardı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

e
sv

Arıza 6. Bölüm’de Hem İhanet Hemde Güven Vardı

802 okunma — 23 Ekim 2020 20:02
Arıza 6. Bölümde neler oldu? Ali Rıza'ya bi pusu daha! Arıza ne yapacak? Halide, Ali Rıza ile ailesini öldürenleri bulabilecek mi?
arıza-6-bolum

Arıza 6. Bölüm’de neler oldu? Halide, Rukiye anneye Ali Rıza’nın, babasıyla pis işlerin içinde olduğunu ve Sadi’nin adını söyler Ali Rıza engel olur,Halide gittikten sonra Arıza, annesine başınızı önünüze eğecek hiçbir şey yapmadım deyince annesi, eğer bana olup biteni anlatmayacaksan bu evden git der, Ali Rıza gider. Halide babası Haşmet Ağaya, Sabriyi öldürmesi için Ali Rıza ya emri sen mi verdin diye sorar, babası sen ne zamandır bana hesap soruyorsun diye kızını ikaz edince Halide o zaman benim bu evde işim yok deyip, evi terk eder.

Arıza 6. Bölüm Analizi

Ali Rıza, Halide’yi yakalar, her şey göründüğü gibi değil diyerek onu Sabri’nin evine götürür, aileni öldürenlerden sadece iki kişi sağdı biri Sabri diğeri Behçet sana söz veriyorum Behçet bulacağım ama sen benden önce davranmayacaksın tamamı der, fakat Halide araştırmaya devam eder.
Mert, Faik ile Galibin çantacısı Şevkete çöker, elindeki para çantasını alırlar, Şevket siz kiminle oynadığınızı biliyormusunuz der. Faik, senin karşındaki Arızanın kardeşi Mert Altay var diyerek uzaklaşırlar. Ali Rıza ile Mert önceden konuşup bunları ayarlamıştır. Salman, Haşmetle konuşur, eğer o silahları teslim etmezsem alıcılar önce beni sonrada Konsorsiyumu bitirir der.
Ali Rıza, Halide’yi, Hasan abinin evine getirir, Haşmet arar, Ali Rıza, Halide in yanında olduğunu öğrenir.

Arıza’ya Bir Tuzak Daha..

Galip, kaçan Şevketi bulur, parasını Ali Rıza’nın kardeşinin aldığını öğrenir, Fuat’ı arar, herşey’den haberi olmasına rağmen yokmuş gibi davranır, Konsorsiyumu toplayacağım der.
Konsorsiyum toplanır, Ali Rıza, Faik ile gelir, ona bunu Burak’ın yaptırdığını kanıtlar, Burak çağrılır, Burak, Ali Rıza’nın işinin bittiğini zanneder, ama karşısında Faik’i görür. Her şey inkar eder ama Mithat’ın desteği ile affedilir, Haşmet, Salmanın silahları istediğini alıcıların,silahları almadıkları takdirde herkesi ortadan kaldıracaklarını söyler, sevkiyat kararı çıkar, Ali Rıza silahları ben bulurum deyince o zaman Burak’la ortak çalışacaksınız, oda sevkiyatı yapacak denir.
Rukiye anne ile Halide konuşur, Halide özür dileyerek ben olayı farklı anlamış birazda abartmışım diyerek Rukiye annenin azda olsa içini rahatlatır.

Ali Rıza, Mert ile buluşur, büyük iş başardık, iyi ki yanımdasın diyerek kardeşine teşekkür eder.
Fuat, Burak’a, Ali Rıza dan önce o silahları biz bulmalıyız der. Ali Rıza, Muzaffer in yanına gider, bu silahları bulmama yardım et, Salih’i tedarikçisi yaşıyor, onu bulursan gerisi bende der, Muzaffer bulup verir, Ali Rıza, Haşmete tedarikçinin adı Mihail Oviç bir Sırp yerini buldum deyince, Haşmet, Sabride seninle gelsin der, birlikte giderler, Mihail’i bulurlar, zorlada olsa silahların yanına giderler, Ali Rıza, duraktakiler den’de yardım ister, orada çatışma çıkar ama Ali Rıza, silahları alır başında da Sabri ve Haşmet in adamları bekler.

Halide, Arıza İle Ailesini Katledenlerin Peşine Düşer

Fuat, Burak’a, Derya ile ikinizin evlenmesini münasip gördük der, Burak istemez, sonra Derya’nın yanına gider, ailelerimiz çıldırmış benim gözüm Halide den başkasını görmez deyince, Derya senin kafandan Halideyi silecek tek kişi benim, kafanı toplandığında gel der.
Halide, Hasan abiyle Behçet’in karısının evine gider, karısı önce öldü desede, sonra söylemek için para ister, Halide sonrasında Ali Rıza ve para ile gelir, Behçet in yerini öğrenirler oraya giderler.
Behçet, Murat’ı arar yardım ister, Murat, Burak’la konuşur, ben Behçet’i öldürmedim adını değiştirip para vermiştim deyince, Burak tamam o iş bende diyerek, Behçet’e gider, Halide gelince ne söylemesi gerektiğini anlatır, Ali Rıza ile gelen Halide, Behçet’i dinler, kolyesini gösterir evet daha önce Nusretin elinde gördüm ailenin Nusret, Sinan ve Cengiz öldürdü der, onların arkasından Burak gelir bravo tam istediğim gibi konuştun diyerek öldürür.

Burak silahların olduğu depoyu bulur, çatıdan gizlice adamlarını gönderir, oyuncak silahlarla gerçeklerini değiştirir, Haşmet, Salman ile depoya gelir, Ali Rıza ve Burakla depoya girerler, Salman silahların oyuncak olduğunu görür , siz benimle dalgamı geçiyorsunuz der.
Füsun, Arıza ile Halide’nin, Hasan abi’nin evinde sabahladığını öğrenir, teselliyi Muratta arar. Rukiye anne, Muzaffer amcayı eve çağırır, Ali Rıza ya neden sahip çıkmıyorsun diye hesap sorar, oda Ali Rıza millet için çalışıyor der. Reytingi yüksek heyecanlı ve duygusal bir bölümdü bakalım haftaya neler olacak?
Arıza 6. Bölümde çalan şarkıyı kim söylüyordu?
Arıza dizisinde herkesi mest eden şarkıyı Fikret Kızılok söylüyordu, şarkının adı Bir Harmanım Bu Akşam.

Arıza reytingleri, dizi reytingleri, dizi bölüm analizleri Reyting Tv’de… Sizde hemen Reyting Tv’ye üye olabilir anında sevdiğiniz diziler hakkında yazılar yazabilirsiniz.

Arıza kimdir? Arıza dizisi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.