Arıza 7. Bölüm Özeti! Arıza Dizisi Son Sahne, Arıza Dizisi Avukat, Dilara Aksüyek ve Dizi Hakkında Merak Edilenler - Reyting TV

Sıradaki içerik:

25 Ekim Reyting Sonuçları! Günlük reyting sonuçları, Dizi reytingleri nasıl?

e
sv

Arıza 7. Bölüm Özeti! Arıza Dizisi Son Sahne, Arıza Dizisi Avukat, Dilara Aksüyek ve Dizi Hakkında Merak Edilenler

474 okunma — 26 Ekim 2020 03:08
Arıza dizisi 7. bölüm izle! Arıza son bölümü Dilara Aksüyek, Arıza son bölüm, Arıza dizisi Avukat kimdir? Hepsi ve daha fazlası Reyting Tv'de
malatya oto kiralama
25 Ekim pazar günü yayınlanan Arıza 7. bölüm yine bi hayli heyecanlı geçti. Dizinin en çok dikkat çeken sahnelerinden biri, Burak’ın arabada hem dinleyip hem söylediği Uzaylılar hoşgeldiniz isimli ilinç rap parçası oldu. Salman, oyuncak tabancaları görünce Ali Rıza ve Haşmet Ağaya bunun hesabını silahları alanlara vereceksiniz, canınızı nasıl kurtaracaksınız deyip telefonla adamları aradığı anda Burak, Salmanı öldürür, silahları bekleyenlere ben Burak Ersoylu iki güne silahlar elinizde olacak deyip gider. Ali Rıza silahların nasıl çalındığını anlamak için araştırır, Haşmet Ağa, Sabriye öfkelenir gözüme görünme der, Ali Rıza benim Sabriye ihtiyacım var, diyerek yanına alır. Ali Rıza silahların vinçle yukarıdan alındığını anlar, Muzaffer amcasına gider, bunu yapan adamları bul der.

Arıza 7. Bölüm Analizi – Arıza Son Bölümde Neler Yaşandı?

Fuat, Haşmet Ağayı arar, Konsorsiyum toplanacak diyerek Ali Rıza ile onu çağırır. Ali Rıza, Haşmet in yanına gider, Haşmet cezamız kesilecek ya senin ya benim yada ikimizin kellesi gidecek gidelim deyip toplantıya giderler. Mithat, Ali Rıza ya ve Haşmet Ağaya çıkışarak elinize yüzünüze bulaştırdınız, Fuat, Haşmet Ağa uzun zamandır aramızda yoktu bu işlerin nasıl yapılacağını unutmuş Allah tan Burak konuyu halledecek der, Burak, Salmanı ortadan kaldırdım artık alıcılarla direk bağlantı kuracağız, kesenin ağzını açtım Ruslardan silahları aldım iki güne teslim edeceğim sorunda çözülecek der.
Mithat, Ali Rıza ile Burakı odadan çıkartır, Burak bu işi çözerse Konsorsiyum da ona bir koltuk vererek onu ödüllendirmeliyiz deyince, Haşmet Ağa hayırdır, Mithat, bu Burak merakın nereden diye sorar. Üyeler Burak önce çözsün derler. Ali Rıza, Buraka çaldığın silahları iyi koru iki günde seni ne hale getireceğim göreceksin der. Halide arkadaşının yerine gider, Ali Rıza yıda çağırır, Ali Rıza gider, Halide onun için şarkı söyler, (Fikri Karayelden, Tutmayın Yol Verin) i onun gözlerine bakarak söyler, ama Halide içkiden etkilenmiştir, Ali Rıza ya beni eve götür der arabada uyur, tam o sırada Muzaffer amca arar silahları çalan adamların yerini bulduğunu hemen gitmesi gerektiğini söyler, Halideyle gider, Fiko aldığı emre göre adamları öldürün emrini verir biri yaralı kaçar, Ali Rıza bulur arabaya alır, Halide uyanır, Hasan abinin evine götürürler, Füsun camda Halideyi görür kapıyı çalar, Ali Rıza ile konuşmak ister, sonra konuşalımmı şuan müsait değilim desede Füsun dinlemez, Halide gelir sonra der ve kapıyı kapatır, Füsün kapının önündeki kanı görür, Rukiye anneye söyler. Rukiye anne, Hasan abinin evine gelir, Halideye yardım eder.
Haşmet Ağa, Mithatla konuşmaya gider, Melek, Ersoylu karla akraba olacaklarını Deryanın, Burak ile evleneceğini söyler.
Konsorsiyum da koltuğu olduğuna kendini kaptıran Burak, Galip Beyle konulur ve ondan destek ister.

Arıza Oyuncuları – Arıza Dizisi Avukat – Dilara Aksüyek

Sabah adam uyanır, silahların seri numarasının değiştireceklerini söyler, Halide eve gitmek ister Ali Rıza onu eve götürür, Haşmet Ağa kızına gece neredeydin diye sorar, Ali Rıza Haşmet Ağaya adamlardan birini yaralı yakaladığını Halidenin müdahale ettiğini söyler, Haşmet Ağa ona bir daha kızımı asla karıştırma der, Ali Rıza adamın söylediklerini anlatır, Haşmet Ağa bağlantılarını kullanır, Ali Rıza, Hasan, Sabri ve diğerleriyle araştırırlar, İsmet e ulaşırlar, Ali Rıza onun dükkanının duvarında çokca para bulur ve onun haberlere olan düşkünlüğünü öğrenir ve Muzaffer in yardımıyla tuzak kurulur. Haber kanallarında dükkanının yandığını gören İsmet gizlice kaçar, Ali Rıza ya yakalanır, silahların tutulduğu yeri basarlar, adamları alırlar, Haşmet Ağaya haber verirler.
Murat’ın evini bulan Füsun onun yanına gider ve aralarında yakınlaşma olur.
Derya ile yemeğe çıkan Buraka kötü haberi Fiko getirir, Burak depoya gider, Ali Rızayı görür, Ali Rızanın depoya girmesiyle Burak roketi atar, tam o sırada Haşmet Ağa da gelir.
Bakalım haftaya Ali Rıza ölecekmi?
Burakın akıbeti ne olacak?
Arıza reytingleri ve diğer dizi reytingleri için diğer haberimize buradan geçebilirsiniz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.