Arıza 8. Bölüm Özeti! Arıza 8. Bölümde neler oldu? Fırat Tanış Arıza’da! Arıza 9 bölüm ilk sahne! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

1 Kasım Reyting sonuçları! Dünün Reytingleri! Arıza Reytingleri, Menajerimi Ara Reytingleri, Maria ile Mustafa Reytingleri nasıl?

e
sv

Arıza 8. Bölüm Özeti! Arıza 8. Bölümde neler oldu? Fırat Tanış Arıza’da! Arıza 9 bölüm ilk sahne!

682 okunma — 02 Kasım 2020 12:00
Arıza 8. bölüm özeti! Son bölümde neler oldu? Fırat Tanış Cabir rolü ile Arıza'da! Arıza Haşmet Ağayı Cabir'den kurtarabilecek mi?  Dizi özet ve yorumları sizlerle..

Arıza 8. bölüm özeti! Son bölümde neler oldu? Bu bölümde, ölümle yüzleşme vardı.  Ali Rıza silahları bulmuş, Burak ise bunu sindirememiş, oraya roket atmıştı. Haşmet ve diğerleri Ali Rızayı bulup oradan çıkartırlar, fakat bu defa herkes tehlikeye girdi.

ARIZA DİZİ ÖZET VE ANALİZİ!

Haşmet, Ali Rızayı Kendi evine getirir, Halide yaralarına bakar. Haşmet Ağa, Ali Rıza ya bundan sonra sen Halideyi koruyacaksın, ben Cabir ile konuşmazsam savaş çıkar, olurda sağ çıkamazsam Halide sana emanet der. Burak, babası Fuata olanları anlatır, Fuat, Mithat ve Konsorsiyumun diğer üyelerini toplar, Haşmet te gider. Haşmet Ağa sevdiklerimizi koruyabilmemiz için bir kişinin müzakere için konuşması lazım ben konuşacağım der. Ali Rıza ailesini koruma altına alır, kapıda Rukiye anne Ferit ile Hasan Abiyi görür gelin içeride bekleyin der.

Haşmet Ağa evde Ali Rıza ya yarın sabah ben görüşmeye gideceğim, kızım sana emanet diyerek Halidenin odasına girer uyuyan kızını uzun uzun izler ve öper.

FIRAT TANIŞ ARIZA DİZİSİNDE CABİR KARAKTERİNDE

firat-tanis-ariza

firat-tanis-ariza

Muzaffer ile konuşan Ali Rıza, Haşmet Ağa’nın Cabir adında biriyle bulunacağını söyler, (Cabir’i usta oyuncu Fırat Tanış canlandırmakta) Muzaffer ona Haşmet beyin tesbihinin aynısını verir üstünde takip cihazı var, bunu gerçeğiyle değiştir der.  Ali Rıza, Haşmet Ağayı tehlikeye atmak istemez.
Ertesi gün Haşmet Ağa buluşma yerine gider, adamlar gözlerini ve ellerini bağlayarak, Cabirin yanına götürürler. Cabir, önüne Konsorsiyumdaki herkesin çocuklarının resmini koyar içinde Halidede vardır. Haşmet Ağa ne istiyorsun diye sorar, hapishanede ki kardeşimi kaçırıp bana getirin tabi borcunuzla beraber, bende kimseyi öldürmeyeyim der, ama kardeşim gelene kadar misafirim olacaksın diyerek Haşmet Ağaya video çektirir.

ARIZA 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

ariza-dizi-ozet

ariza-dizi-ozet

Halide uyandığında babasının olmadığını görür, Ali Rıza önemli işi vardı çıktı der, Halide sen neden onunla gitmedin diye sorunca benim işim seni korumak diyerek onu Haşmet Ağa ile buluştukları eve götürür. Oradayken telefonuna video gelir, Halidede görür, Ali Rıza gitmeden Halideyi Rukiye anneye teslim eder. Muzaffer tesbihi takip eder ekibi baskın yapar orada sadece tesbih vardır yer boştur, Muzaffer sinirlenir.  Füsun ile Murat kahvaltıdayken tabaklarında birer kurşun bulurlar Murat, Füsunuda alarak çıkar. Fuata oğlunun resmi atılır, Burak abisini arar Hadımköydeki eve geçin der, Mithat, Melek ve Deryayıda oraya gönderir.

ARIZA SON BÖLÜM ÖZET

Ali Rıza, Muzaffer ile konuşur, Cabirin kardeşinin resmini gösterir Haşmet Ağa yı bu adamla takas edeceğiz bana yardım et der.  Haşmet in videosunu izleyen Konsorsiyumun üyeleri biz bu adamı nasıl kaçıracağız, devletimi karşımıza alacağız diye tedirgin olurlar. Ali Rıza adamı cezaevinden ben kaçırırım, siz adama haber gönderin itirafçı olsun savcılığa giderkende alırız der.
Burak hapishane işi bende der, haber gönderir adam belgeyi yırtıp atar ben içerden çıkmayacağı deyince haberi Burak’a gelir oda Ali Rıza ya söyler, Bırak ben hallederim diyerek telefonu kapatır. Ali Rıza bir kez daha Muzafferi arar yardım ister, Muzaffer eski bir isme gider, adamın kahvaltısına ilaç koymasını söyler.
Burak, Ali Rızanın evine Halideyi görmeye gider, Halide yanına iner, Burak ona bir demet çiçek verir bunlar kurumadan babanı sana vereceğim der.  Akşam Ali Rıza, Halideye bir yolunu buldum yarın babanı sana getireceğim diyerek evinin bahçesinde Halideye saz çalarak Ahmet Kaya nın Kum Gibi şarkısını kendi sesiyle söyler.
Cezaevinde Cabirin kardeşi rahatsızlanır ambulansla hastaneye sevk edilir plan başlar, Ali Rıza ile Burak önlerini keserler, Ali Rıza Jandarmaya ateş eden Burakı engeller, Jandarma karşılık verir son anda Ferit ile Fiko adamı alırlar. Ali Rıza, Burakın elinden adamı alır sende Konsorsiyumdakilere söyle parayı hazırlasınlar diyerek çıkar.
Cabir, Haşmet Ağaya, Ali Rızayı aratır, Ali Rıza adamı aldık takas için yer söyleyin der.  Ali Rıza, Muzaffer Müdürle konuşur, Muzaffer ben sana istediğini verdim sende bana Cabiri vereceksin deyince Ali Rıza o zaman açığa çıkarım der, Muzaffer söz çıkmayacaksın der.  Takas yerine Burak paralarla Ali Rıza da Cabirin kardeşiyle gelir, Ali Rıza paraları kontrol eder, Cabir gelir, Haşmet Ağayı vermeden önce üstüne bomba yerleştirir, takas esnasında Haşmet Ağa önünü açarak kaç Ali Rıza der, Ali Rıza Haşmet Ağaya sarılır sakin ol der. İnanılmaz güzel ve reyting dolu bir bölümdü.
Bakalım haftaya Haşmet Ağa ile Ali Rıza kurtulabileceklermi?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.