Arıza 9. Bölüm özeti! Arıza Cabir’in kardeşini vurur! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

8 Kasım 2020 Pazar Reyting sonuçları

e
sv

Arıza 9. Bölüm özeti! Arıza Cabir’in kardeşini vurur!

458 okunma — 09 Kasım 2020 19:25
Arıza son bölüm özeti! 8 kasım pazar günü yayınlanan yeni bölümünde, Haşmet ile Cabir'in kardeşinin takası vardır. Cabir hile yapar. Arıza Cabir'in kardeşini vurur.
ariza-9-bolum-ozeti
malatya oto kiralama

Arıza 9. bölüm özeti; bu bölümde büyük Arıza vardı. Cabir, takas sırasında Haşmet Ağa ve diğerlerine silah çeker, Ali Rıza, Cabir’in kardeşini vurur, Cabir kardeşiyle kaçar, ameliyat ederler fakat kardeşi ölür. Haşmet Ağa, Burak’a git olanları babanlara anlat der. Ali Rıza, Haşmet Ağa ile, Halide nin yanına eve giderler. Halide babasını karşısında görünce çok mutlu olur. Rukiye anne kahve ikram eder, Haşmet Ağa, Ali Rıza ya ailen burada güvende değil bizim eve götürelim der, Emine itiraz eder, Ali Rıza bundan sonra ben ne dersem o olacak gidiyoruz der ve herkesi Haşmet Ağa nın evine götürür. Halide onları kapıda karşılar.

ARIZA CABİR’İN KARDEŞİNİ VURUR!

Cabir ise Ali Rıza ve ailesinin peşine düşer. Halide evde Ali Rıza ya babamı kurtardığın için teşekkür ederim der, Halide ben senide aileni’de çok sevdim deyince, Ali Rıza şu beladan kurtulalım benimde söyleyeceklerim var der.
ARIZA REYTİNGLERİ İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ
Ali Rıza ve Haşmet Ağa, Konsorsiyumun toplantısına giderler, hepsine aynı anda görüntülü arama gelir, Cabir, kardeşinin öldüğünü ve hepsi için mezar hazırladığını söyker. Ali Rızayı bana verin her şeyi unutayım der, Konsorsiyum üyeleri başımızı büyük belaya soktun bunun bedelini ödemek zorundasın derler, Ali Rıza ben Cabir’e yaptıklarının bedelini ödetmeden, bedel ödemem der ve çıkar, Haşmet Ağa, Ali Rıza ya bildiğin birşey varsa birlikte gidelim der,Ali Rıza siz bana kızınızı emanet ettiniz bende size ailemi emanet ediyorum der.

ARIZA 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali Rıza, Muzafferi arar bulduğu adresi ister, Ali Rıza oraya Cabir ile konuşmaya gider, Muzaffer onu takip eder, Cabir‘in adamlarının tuzağına düşer ve vurulurlar.
Evde korku dolu bir bekleyiş vardır, Ali Rıza ya ulaşamayan Emine sinir krizi geçirir, Rukiye anne Muzafferi arar vurulduğunu öğrenir, ağlamaya başlar, Halide dayanamaz Burak’ı arar. Duraktan Fatih ile Ferit, Haşmet Ağa’nın yanına bilgi almaya gelirler, Haşmet Ağa sadece uçak sesleri duydum başka bir şey bilmiyorum der, duraktakiler havaalanlarına yakın bütün depo ve fabrikaları gezerler.
DİĞER DİZİ ÖZETLERİ İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ

HALİDE! BURAK’A GİDER ALİ RIZA’YI SAĞ SALİM GETİRİRSEN SENİNLE EVLENİRİM!

ariza-9-bolum

ariza-9-bolum

Halide, Burak’a eğer, Ali Rızayı sağ salim getirirsen seninle evlenirim der, bunun mutluluğuyla durağa giden Burak, Ali Rızayı benimde bulmam lazım elinizde ne var diye sorar, Fatih ağzından bilgiyi kaçırır havaalanlarının etrafına baktıklarını söyler, Burak Hazarfen kalmış oraya bakalım der hep birlikte o tarafa giderler. Cabir, Merte mesaj atar, abin seni bekliyor bu adrese gel der, Mert evden çıkar.
Haşmet Ağa onu takip eder. Cabir şimdi kardeşinin canını almaya gidiyorum deyip çıkar, Ali Rıza bir çivi sayesinde kelepçesinde kurtulur, tam çıkarken,Cabir‘in adamını konuşturur Mert ile buluşacağı yeri öğrenir, Ferit ile Fatih yetişir, Ali Rıza çıkarken Burak onu görür bu adam nasıl kurtuldu der.
Haşmet ve Sabri, Mert’i kurtarmak için harakete geçerler, Cabir tabancasını Mertin başına dayar Ali Rıza gelir seni öldürmeden gitmem der.
Heyecanlı bir bölüm izledik. Bakalım Mert kurtulacak mı? Burak’ın hamlesi ne olacak?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.