Mersin escort

Sıradaki içerik:

13 Eylül Pazar Reyting Sonuçları! Arıza mı? Savaşçı mı? Maria ile Mustafa mı?

e
sv

Arıza Reytingleri Alt Üst Etti mi?

Arıza ilk bölümde neler oldu? Arıza reytingleri nasıl?
BCm5T.jpg
Ariza-reytingleri

Bu yazıda neler var?

Show Tv’nin pazar akşamına damgasını vuran yeni dizisi son günlerin en çok izlenen en çok reyting alan dizisi oldu mu? Arıza reytingleri için tıklayınız.

03 Medya imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güler, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım birlikte paylaşıyorlar. Arıza dizisi ile ilgili video haberimiz için Buraya tıklayarak  Arıza kimdir ?  geçiş yapabilir. Dizi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Arıza Dizisi 1. Bölümde Neler Oldu?

Dizi karanlık dünyaların, güçlü isimlerinden birinin kızıyla, taksi şöförü Ali Rızanın karşılaşmasıyla başlıyor.
Fuat Ersoylunun psikopat oğlu Burak’ın, Haşmet Gürkanın doktor kızı Halideye olan tutkulu aşkını, Haşmet bey için düzenlenen doğum günü partisinde ilan etmesi ve Halidenin bu aşka karşılık vermemesi sonucu olaylar çığrından çıkar.
Halide eski sevgilisini Burak’ın korkutup kaçırdığını öğrenir, Burak ile tartışırlar dışarı çıktığında Ali Rızanın taksisine biber, Burak zorla indirmek ister. Ali Rıza müdehale eder ve kavga ederler, Ali Rıza, Burak’ı döver, görüntüler sosyal medyaya düşer. Burakın bütün itibarı sarsılır ve Ali Rızanın peşine düşer.

Halide ve Ali Rıza tanışırlar onu taksi durağına getirir, Halide olacaklar konusunda Ali Rıza yı uyarır, Ali Rıza ertesi gün kardeşinin düğünü olacağını, bu konuyla sonra ilgileneceğini söyler.
Durağın sahibi Hasan Abi ve diğerleri videoyu görürler, Hasan, Ali Rızayı uyarır, biz hazırlığımızı yaptık der.
Akşam düğün başlar, düğüne Halide’de gelir, Ali Rıza, Burak’ın geldiğini görür yanlarına gider kavga sırasında gelinlikler içindeki Nihan vurulur, Burak kaçar.
Düğün gecesi Ali Rıza nın kızı gibi büyüttüğü biricik kardeşi kollarında can verir.
Cenazesi kalktıktan sonra Ali Rıza, Fuat beyin yanına gider, oğlun devletin vereceği cezayı yatsın yoksa ben cezasını keserim der. Mahkemede Burak’ın suçunu adamı üstlenir, Burak serbest kalır.
Haşmet bey kızına Ali Rıza dan uzak durması konusunda uyarır. Haşmet bey iki oğlu ve karısı öldürüldükten sonra işleri kardeşi gibi sevdiği Fuat Ersoyluya devretmiştir. Halidenin teyzesi ve eniştesi ne Haşmeti nede Fuatı sevmezler, arkalarından kuyularını kazarlar.

Ali Rıza Arıza’ya Bağlar!

Ferit düğün gecesi karısını kaybetmenin acısını derinden yaşar, Ali Rıza nın annesi Rukiye kızının vefatıyla yıkılır.
Halide, Ali Rıza nın evine taziyeye gelir ama ablası herşey senin yüzünden oldu diyerek kapıdan kovar.
Halide, Ali Rıza nın yanına gelir herşey benim yüzümden, taksiye binmeseydim bunlar olmayacaktı diyerek üzgün olduğunu söyler, Ali Rıza, Burak’ın yerini sorar oda bilmiyorum der.
Taksiye atlar ve geçmişi karanlık olan Muzaffer amcasının yanına gider ve beni bu numaradan aradı bu adamı bul der.
Halide taksi durağına gider Hasan abiye Ali Rızanın gittiğini söyleyecektir, duvarda annesinin ona hediye ettiği, annesinin ve abilerinin öldüğü gece boynundan alınan kolyeyi görür, bunun burada ne işi var diye sorar, Hasan abi de Fatih düğün yerinde buldu der. Annesini ve abilerini Fuat Ersoylu ve iki oğlu öldürmüştür.
Ali Rıza, Burak’ın kaldığı yeri bulur, adamlarını etkisiz hale getirir ve tabancasını Burak’ın anlına dayar, adaletin verdiği cezayı çekecektin der.
Dizide roller cuk diye oturmuş, oyunculuk muhteşem ve dolayısıyla yüksek reyting.
Bakalım haftaya Ali Rıza, Burak’ı öldürecek mi?
Pazar akşamları muhteşem bir diziyle buluştu.

 


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.