Arıza Son Bölümü Pazar Akşamına Damga Vurdu! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

20 Eylül Pazar Reyting Sonuçları

e
sv

Arıza Son Bölümü Pazar Akşamına Damga Vurdu!

846 okunma — 21 Eylül 2020 04:06
Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya aday Arıza son bölüm'de neler oldu? Ali Rıza Burak Ersoylu'yu vurdu mu? Arıza Ersoylu ailesinden hesap sormak için yeraltına mı iniyor?
ariza-son-bolum
malatya oto kiralama
Reytingleri altüst eden Arıza son bölümü tek kelimeyle Muhteşemdi. Bölümde kız kardeşini öldüren Burak’ın kafasına tabancayı dayar, tam onu öldürecekken telefonun çalmasıyla vazgeçer. Burak’ın babası Fuat Ersoylu evine gelir ailesiyle tehdit eder. Taksi durağında onu bekleyen Halide, babasının yardımcısı Sabri’ye annesi ve abilerinin ölümleriyle ilgili sorular sorar, Ali Rıza, Hasan abisini arayıp çocukları toplayıp evin önüne gitmesini söyler. Halide de duyar onlarla eve gider, Fuat amcasıyla konuşur, Ali Rıza yı arar, Burak’ı bıraktığında Fuat amcada evden gidecek diyerek ikna eder.

Arıza Dizisi 2. Son Bölümde Neler Oldu?

Eve gelen Ali Rıza, annesinin öfkesinden nasibini alır, sahile gider Halide yanına gelir, sevdiklerini kaybeden sadece sen değilsin, insan kaderinden kaçamıyormuş ben bunu anladım der.
Arıza son bölüm ! Ali Rıza, Muzaffer Amcasına gider bana yardım et der, Muzaffer 8 yıl önce topladığı dosyayı gösterir bu kolay değil ben çok uğraştım kanıtlayamadım çünkü en yakınlarım karım, oğlum sırtımdan vurdular. Ali Rıza o zaman bana yardım etki hem senin hemde Nihanın intikamını alayım der. Burak Salman beyle silah sevkiyatı için buluşur. Yarın sabah sorunsuz hallederim der.
Fuat oğlunun görüntülerini internete koyanın peşine düşer.Mert abisinin Burak’ı öldürmemesine öfkelenir.
Burak, Halidenin evine gider, Ali Rıza’nın evinde ne işin vardı diye sorar, Halide seni ilgilendirmez der, Burak eninde sonunda benim olacaksın deyince Haşmet bey gelir, Burak Allahın emriyle onu babasından ister, Haşmet baban öldüde haberimizmi yok diyerek gönderir.
Mezarlığa giden Rukiye anne ile Ali Rıza, Nihanın başında Yiğit’i perişan görürler, Rukiye anne eve götürür ve onunla ilgilenir.

Arıza Son Bölüm ! Ali Rıza Yer Altına mı İniyor?

Ali Rıza, geçmişte İstihbarat teşkilatında olan Muzaffer ile buluşur, yanlarına Binbaşı Metinde gelir. Muzaffer, Ali Rıza ya bu sistemi kökünden çözmek için bizimle çalış konsorsiyum üyesi olursun onlarla sonuna kadar mücadele eder, hatta en büyük olursun derler. Albay, Ali Rıza ya onlarla iletişime geçmesi için telefon ve bir tabanca verirler hatta ilk görevin kaçak mal taşıttıkları TIR şöförlerine eziyet eden, Burak’ın adamı Yaşarı bulmak der.
Bu arada Halide kolyesini kimin düşürdüğünü bulmak için Ali Rıza dan düğün görüntülerini ister, Ali Rıza o görüntüler Av. Füsünda diyerek ona yönlendirir. Füsuna gider fakat Füsün görüntüleri vermez. Füsunu görmeye Murat Ersoylu gelir, Ali Rıza nın baskın görüntülerini gösterir eğer yeraltı dünyasıyla çalışacaksan bizimle çalış diyerek kartını bırakır.
Arıza son bölümde, Ali Rıza, Yaşarı bulur, TIR şöförlerine, senetlerini ve adının yazdığı notları gönderir. Burak sevkiyat için TIR’ları ve şöförleri bekler, gelmeyince Yaşarı ararlar, telefonu Ali Rıza alır ve Yaşar Tırları Şöförler Odasına bağışladı der.
Halide korumalardan Oğuz ile birlikte düğün görüntüsünü çeken çocuğa giderler, görüntülere bakar, kolyeyi düşürenin Burak olduğunu görür.
Mertin, içindeki intikam ateşi her gün biraz daha çoğalır, Burak’ın ayarladığı otoparkçı Faik önce Ali Rıza ya birlikte çalışalım diye gider fakat Ali Rıza kabul etmez, Faik, Merti bulur, ben Ersoylardan intikam almak için onların herşeyini araştırdım. Sende kardeşinin intikamını almak istiyorsun birlikte alalım ne dersin der, Mert kabul ederek, Burak’ın tuzağına düşer.

Arıza Son Bölüm Reytingleri

Yaz yaz bitmiyor, her bölüm harika, pazar günü çok iyi bir seçim, zira reyting o yüzdende çok iyi olacak gibi gözüküyor. Arıza reytingleri için buraya… Arıza Oyuncuları için ise burayı tıklayabilirsiniz. Bakalım haftaya neler olacak.
Görüşleriniz bizim için önemli Arıza dizisi son bölümü hakkında yorum analiz ve eleştirilerinizi yorum bölümünden yapabilir,  hatta Reyting Tv’ye abone olup diziler hakkında yazılar yazabilirsiniz.
Mutlu kalın…
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.