Ramo 13. Bölüm’de Neler Oldu?

Sıradaki içerik:

Ramo 13. Bölüm’de Neler Oldu?

e
sv

Arıza Yeni Bölüm ! Yeminler Bozuldu

28 Eylül 2020 18:50
Bu hafta Arıza yeni bölüm de,  Burak, TIR'lar gelmeyince ve Ali Rıza nın engellediğini öğrenince deliye döner, aldığı hastanenin ambulanslarıyla silahları hastanenin morguna koydurur. 
Geçen hafta Ali Rıza, Fuat Ersoylu ve konsorsiyumun işine çomak sokmuş, Ersoyların silah sevkiyatını yapacak TIR şöförlerini azat etmiş,Fuat ve oğlu Burak’ı öfkelendirmişti.
Fuat’ın, oğlunun görüntülerini Haşmetin 30 yıllık yaveri Sabri’nin sosyal medyaya koyduğu haberi gelmiş, Haşmetin evini başmış, silahlar çekilmişti. Haşmet Ağa Sabriyi asla alamazsın diyerek resti çekmişti.

Arıza 3. Yeni Bölümde Neler Oldu?

Bu yazıda neler var?

Bu hafta Arıza yeni bölüm de,  Burak, TIR’lar gelmeyince ve Ali Rıza nın engellediğini öğrenince deliye döner, aldığı hastanenin ambulanslarıyla silahları hastanenin morguna koydurur.
 Halide, Oğuz’dan, Fuat’ın, Sabri abiyi almaya geldiğini öğrenir.
Ali Rıza, Muzafferin yanına gelir sırada ne var diye sorar, şimdi bekleyeceksin herkes şanını duydu, konsorsiyumun üyeleri, Mithat Burgaz, Faik İşgil yada Şehmuz Atmaca birisi mutlaka seni arayacak, Konsorsiyumu kuran başındaki isim zaten Fuat Ersoylu der.
Mithat sevkiyatı engelleyenin Ali Rıza olduğunu öğrenir üye baronları arar haber verir. Fuat’ın şirketinde toplanırlar. Burak’ın eline yüzüne bulaştırdığını söylerler, Haşim ile konuşalım, Selman’la konuşsun onu biraz yumuşatsın derler, Fuat kabul etmez o zaman Şehmuz’un tırlar taşısın deyince Fuat, Burak limandan gemiyle taşıyacak diyerek reddeder.
Mithat, Ali Rıza’yı getirir onunla tanışır, Melek bu çocuğu sakın kaçırma der, Halise teyzesindeyken Ali Rıza’yı görür eniştenle tanışmaya geldim der.

Arıza Yeni bölüm Halide ile Ali Rıza Yakınlaşıyor mu?

Halide, Ali Rıza ya, Burak’ın yerini kimden öğrenmiştin söyle, çünkü Sabri amcayı dolayısıyla babamı suçluyorlar der, Ali Rıza söylemez ama söz Sabriyi bulacağım der.
Burak, babasınında talimatıyla duraktan Sabriyi kaldırır, Hasan engel olamaz, Ali Rıza ile Halide’ye söyler birlikte Haşim’in evine giderler, Haşim, Kara Hasan’ı tanır el sıkışırlar, Halide babasıyla Ali Rıza’yı tanıştırır, bizde yardım edelim derler Haşmet sen Ersoylular’ın hasmısın, olmaz ben hallederim der.
Haşmet Ağa, Fuat’ın evine gider, Fuat bornozla karşılar, Haşmet eğer Sabriyi bırakmazssan dostluk biter, hasımlık başlar diyerek tehdit eder.
Eve dönen Haşim beyi kızı Halide karşılar, senin için çok korkuyorum benimle her şeyini paylaş der ve baba kız birbirine sarılarak ağlarlar.
Burak, Sabriyi konuşturmak için işkence yapar, Ali Rıza, Muzafferin’de yardımıyla, Burak’ın yerini öğrenir, Hasan bir kaç arkadaşından mühimmat yardımı alır orayı basarlar. Halide, Ali Rıza ve babasının itirazına rağmen Burak’ı arar ve buluşurlar, Ali Rıza, Hasan ile baskını yapar, Sabriyi alır. Halideyi arar, Sabriyi aldık der, Halide ben Burak’ı aradım limanda buluşacağız dese de Burak gelince Halide telefonu kapatır. Ali Rıza, arabasına atlar Halide’ye yetişmeye çalışır.
Haşim ağa yıllar önce verdiği sessizlik yeminini bozar ve kaldırdığı tabancasını çıkartır.
Mert, Burak’ın ayarladığı Faik ile konuşur, Faik ona tabanca verir, Mert ise kabul eder.
Ali Rıza’nın evine Tır şöförlerinden biri ailesiyle teşekkür etmeye gelir, Rukiye anne herşeyi öğrenir, Ali Rıza eve gelir, aile ona teşekkür eder, bu arada uzun zamandır taksinin parasını alamayan, sahibi parasını ister, Ali Rıza oğluna parayı veremeyeceğini söyler, ablası Emine’nin eşi Rasim, Fuat’tan aldığı parayı Ali Rıza’ya verir.
Haşmet Ağa, Fuat’ın oğlu Murat’ı almaya karar verir, bu arada Murat ta, hapishanede Burak’ın suçunu üstlenen Cengiz’le konuşan ona Ali Rıza’nın ünü buraya kadar geldi yakında seni tanırlar, konuş diyerek tehdit eden Füsunu ofisinde ziyaret eder. Haşmet ve adamları Murat’ı oradan almaya gelirler Füsun tabancasını çeker buna asla izin vermem diyerek Haşmet beyle karşı karşıya gelirler.
Burak, Halide ile otururken, Ali Rıza’nın Sabriyi aldığını öğrenir, Halide’ye, Ali Rıza ile işbirliğimi yaptın bunu bana nasıl yaparsın kendi neden gelmedi dediği sırada Ali Rıza gelir.
Bakalım haftaya Ali Rıza ile Burak arasında neler yaşanacak?
Füsun, Haşmet beyi vuracak mı?
Bekleyip göreceğiz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.