AŞK 101 YENİ SEZON - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Smm Panel Nedir, Ne İşe Yarar?

e
sv

AŞK 101 YENİ SEZON

25 Eylül 2021 17:54
aşk 101 yeni sezon

Pandemi döneminin unutulmaz dizisi AŞK 101 2 sene aradan sonra tekrar dönüyor. Çok uzun süre önce çekimleri tamamlanan ve yayın için bekleyen Aşk 101 sonunda 30 Eylül 2021’de sevenleriyle kavuşacak.

Virüs salgının ve kapanma döneminin tam ortasına denk gelen dolayısıyla herkesin aklına tam kapanmayı getiren, insanların pandeminin acemilik devresini atlatmasını sağlayan dizi 2 sene sonra tekrar bizlerle olacak.

2. sezonu uzun zamandır bekleniyordu ve geç geleceğinden şikayet ediliyordu. Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı, Selahattin Paşalı, Mert Yazıcıoğlu ve Kubilay Aka başrollerde.

AŞK 101 2. SEZONDA NELER OLACAK?

aşk 101 yeni sezon

Seneler sonra buluşmayı başarıp başaramayacaklarını merak ettiğimiz dizide 1. sezon sonunda kapı çaldı ve kimin geldiğini göremedik. Işık’ın yanına seneler sonra buluşmaya Eda’dan sonra Osman’ın gelmiş olma ihtimalinin diğer karakterlerden daha yüksek olduğunu düşünüyorum.

Yeni sezonda Işık Eda gibi uçarı olma yolunda ilerlerken Eda’yı kendi çaresizliği içinde debelenirken görüyoruz. Seneler sonranın Işık’ı Bade İşçil, Eda’sı Tuba Ünsal idi. Bakalım diğer karakterler kim olacak? En çok Sinan’ın merak edildiğini düşünüyorum. Açıkçası biri Sinan’ın büyüklüğü olacaksa bu kişi Mert Fırat ya da Buğra Gülsoy olmalı. Osman içinse geçen sene sosyal medyada Bartu Küçükçağlayan ve Ali Aksöz yakıştırılıyordu karaktere. Kerem ve Eda seneler sonra hangi işleri yaptılar? Burcu ve Kemal’e ne oldu? 1999 İstanbul depremi dizide işlendi mi? Hepsi cevaplarını 30 Eylül 2021 Perşembe günü bulacak. İyi seyirler 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.