Aşk Ağlatır yeni bölümünde neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Köpek öldüren dizi : Şahsiyet

e
sv

Aşk Ağlatır yeni bölümünde neler oldu?

273 okunma — 19 Eylül 2019 10:17

Aşk Ağlatır Ağlattı…

Show Tv’nin yeni dizisi Aşk Ağlatır, ekranlara iddialı bir giriş yaptı. Elbette biraz imkânsız bir aşktan bahsediyor, aslında konusu öyle çok da bilinmedik değil, fakat izleyiciyi ekranlara bağlamayı başardı. Peki Aşk Ağlatır reytingleri nasıl oldu ? Aşk Ağlatır yeni bölümünde neler oldu ?

Ada anne babası ölünce hasta yengesi Üfdade ve dayısı İsmail tarafından büyütülür. Yıllar sonra dayısı Ada’yı kendinden yaşça büyük biriyle para karşılığında evlendirilmek ister. Evlenmek istemeyen Ada, kaçmaya karar verir.

Ada’nın düşürdüğü cüzdanı bulan Yusuf, kasabada onu bulmaya çalışır, bu arada evden kaçan Ada ile tesadüfen karşılaşırlar, benzin istasyonunda Adaya talip olan Mustafa’yla tartışırlar ve kavga anında Mustafa yaralanır ve oradan kaçarlar.

Mustafa, anne ve babasını trafik kazasında kaybeder ve çok sevdiği dedesi tarafından büyütülen, zarif, kibar ve oldukça akıllı bir gençtir. Bir sevgilisi var Nalan. Karışık bir ilişki zannediyorum ilerleyen bölümlerde netlik kazanacaktır.

İstanbul’a kaçan ikiliyi uzun ve zor bir hayat beklemektedir. Adayı sahilde bırakan İstanbulluyu Polis yakalar ve nezarete atar. Onu bekleyen Adanın tek çaresi akrabası olan ve bakım evinde çalışan Nagehan’dan yardım ister. Nagehan Ada’ya bakım evinde iş bulur. Bakım evinin sahibi Rüzgârda Adaya karşın bir şeyler hissetmeye başlar. Ada’nın dayısı onu bakımevinde bulur ve zorla götürmek ister.

Deniz Can Aktaş kimdir ?

Aşk Ağlatır Yusuf kimdir? Dizide İstanbullu Yusuf karakterini canlandıran, Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 de İzmir’de dünyaya geldi.  Gemi Makineleri ve İşletme mezunu. Üniversitenin konservatuvar, oyunculuk bölümünü de bitirmiş, birçok iddialı dizide oynamıştır.

Aşk Ağlatır Dizisi oyuncuları kimler ?

Dizinin diğer oyuncuları, Hafsanur Sancaktutan (Ada) , Yağızcan Konyalı (Rüzgâr),Deniz Altan (Çiçek Ekmeksiz),Oktay Çubuk (Fırat),Eda Şölenci(Nalan Demirci),Durul Bazan (İsmail),Pelin Öztekin (Nagehan),Laçin Ceylan(Sumru) ve Hasan Küçükçetin birlikte paylaşıyorlar.

MF Yapım tarafından Show TV için Japon dizisi Love That Makes You Cry’dan Yelda Erdoğan tarafından uyarlandı.

Aşk Ağlatır nerede çekiliyor?

Dizi Balıkesir’in bir kasabasında ve İstanbul’da çekiliyor. Heyecan ve birazda adrenalin olan dizinin reytingleri orta seviyenin biraz üstünde diyebiliriz, bakalım ilerleyen bölümlerde bizleri neler bekliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.