Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 9. bölümde neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm! Yeni bölümde neler oldu?

e
sv

Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 9. bölümde neler oldu?

529 okunma — 21 Mart 2020 00:47

Bu yazıda neler var?

Babil 9. Bölüm ! Adrenalin vardı, reyting vardı. Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Geçen hafta tüm zorluklara rağmen İrfan parayı bulup oğlunu hastaneye yatırmıştı. İrfan Hocayı, Hakan’ın elinden almış bu seferde Süleyman’ın tehditlerinden ameliyata girmek istememiş ama Ayşe’nin sayesinde hastaneye gelmişti. Denizin ameliyatının çok riskli olduğunu görme, duyma, yürüme ya da başka bir hasarın kalabileceğini söylemişti. Ameliyata giren Deniz için Eda ve İrfan gözyaşları içinde beklemeye başlarlar.

Bu hafta Deniz’in ameliyatının bitmesini beklerken Egemen, İrfan’a emlakçı durmuştan bahseder, telefonunun orada kaldığını söyler ve oraya giderler, camı kırıp telefonu ararlar ama telefonu bulamazlar onun yerine silahını ve senetleri alır çıkalar, İrfan, Durmuşu arar telefonu ver senetlerini ve silahını al der.

Babil 9. Bölüm izle

Babil 9. bölüm full izlemek isteyen okuyucularımız buradan Babil dizisi you tube kanalına ulaşabilirler.

Hastaneye dönerler, İhsan Hoca ameliyattan çıkar, operasyonun başarılı geçtiğini söyler, Eda yoğun bakıma oğlunu görmeye gider, Deniz baba der ve bu iyi bir gelişmedir, alınan tümör patolojiye gönderilir.

Egemen ile İrfan Durmuş meselesini tek başlarına çözemeyeceklerini anlarlar ve işi Süleyman’a havale etme kararı alırlar. Egemen, (Mesut Akusta) Süleyman’ın yanına gider, Hakan neden buradasın der, Durmuş meselesinde babandan yardım isteyeceğiz der, Süleyman’a anlatırlar oda beni ilgilendirmez ne haliniz varsa görün der, Hakan babasına müsaade et baba ben halledeyim der Süleyman da tamam der.

Hakan, Durmuşun iş yerine gider telefonu alır fakat Durmuşu da döver. Durmuş Süleyman beyi arar konuşmamız gerekiyor buluşalım der. 

Süleyman, İrfan, Egemen ve Durmuşu restoranda yemeğe çağırır, yemek sırasında Durmuşun başına sıkar ve öldürür, Egemen ile İrfan hayatlarının en zor deneyimini yaşarlar.

İlay yanında çalışan Demet ile dertleşir, Süleyman ile geçmişte açtığı şirketini batıran ortağının borç takmasından sonra, Süleyman’ın yanında çalışmaya başladığı o günleri hatırlar. Demet daha fazla dayanamaz ve İlay’a, Kudret Hanımın yardımcısı Büşra’nın onu tehdit ettiğini hesabına para yatırdıklarını anlatır, ilay ara şimdi onu yarın buluşalım der, Demet arar, İlay sesinden ofisinin patladığı gün onu arayan kişiyle aynı olduğunu anlar. Buluşma yerine Süleyman ve İlay’da gelir ofisi patlatanın Kudret olduğu ortaya çıkar.

Süleyman, İlay’a söz veriyorum bu konuyu halledeceğim ben der,İlay neyi halledeceksin bu böyle gitmez ben böyle yaşayamam diyerek kapıyı Süleyman’a kapatır.

İrfan hastaneye gider, oğlunun patoloji sonuçları temiz çıkmıştır, oğlunun yanına girer, Deniz gözlerini hafifçe açar ve baba der. İrfan sen büyürken yanında olamayacağım için beni affet oğlum diyerek oradan ayrılır. Avukatı ile buluşur ve Eda’ya boşanma davası açar.

Eda, Egemenin çantasının içinde boşanma kâğıdını bulur ve deliye döner, önce İlay’a gider sen ne yaptın da İrfan bana boşanma davası açtı diye saldırır, İlay sen ne diyorsun ne boşanması git başımdan diyerek Eda’yı dışarı atar.

İrfan, Egemene ben düşündüm ve böyle yaşayamam, herkesin parasını vereceğiz, şirketi benim üstüme yapacağız, sonrada ben suçu tek başıma üstüme alacağım, ortaklarımın haberi yok diyeceğim der. Egemen itiraz eder, birlikte girdik birlikte sonlandıracağız dese de İrfan Eda ile Deniz’in sana ihtiyacı olacak bunu yapmak zorundayım oğluma söz verdim der.

Süleyman eve gelir Kudrete saldırır boşanacağım senden diyerek iteler, Hakan gelir bir daha anneme el kaldırma sakın der, Süleyman siz ikiniz planladınız öyle değil mi, yoksa Mevlüt’ü sen mi öldürdün der.

Eda eve gelir her yeri dağıtır, İrfan Edaya ne oldu diye sorar, Eda benden boşanmayacaksın ailemizi dağıtmayacaksın şaka yaptım de der.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.