Mersin escort

Sıradaki içerik:

CNN TÜRK; CHP ve AHMET HAKAN

e
sv

Babil 4. Bölüm! Heyecan Devam ediyor

BCm5T.jpg
babil

Ayşe onu takip eden Hakan’ı bir güzel dövmüş hastanelik etmişti. Hastaneye götürdüğü Hakan’ın annesi Kudret ve Babası Süleyman’da gelir. Süleyman’ın telefonu çalar arayan İlay’dır.

BABİL 4. BÖLÜMDE İLAY ÖLECEK Mİ?

İlay, kardeşi Nehir’e gider, Süleyman Bey’in karısı Kudret, Nehir’in yasak aşk yaşadığı adamla resimlerini basına verir, Nehir işinden ve sevgilisinden ayrılmak zorunda kalır, sorumlu olarak da ablasını görür o yüzdende evden kovar. O hırsla İlay, Hastaneye Kudret Hanımın yanına gider, benim sesim çıkmıyor diye hafifseme, kardeşim her şeyini kaybetti, senin kaybedecek bir kocan yok ama oğlun var diyerek tehdit eder ve gider. Kudret, adamını arar ve İlay’ı yeni bir tuzak bekler.

BABİL YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlay, bu şirkete ortak olur. İrfan bu durumdan son derece rahatsız olur. İrfan ile Egemen’i takip eden Eda, şirkete kadar gelir, Süleyman Bey ile karşılaşır, tam konuşacakken Egemen gelir, onu kendi evine gönderir sen git ben geleceğim der.

Eda, Egemen’e, ne iş çeviriyorsunuz ortaklarınız kim, İlay’da sizinle mi diye sorar Egemen evet, parayı bulmak için buna mecburuz, İlay, Süleyman Bey’in sevgilisi der.

Eda gittikten sonra İrfan’ı arar, Edanın geldiğinden ilayın da işin içinde olduğundan artık haberi var ama sen bilmiyormuş gibi yap der. Eda, İrfan’a açık açık İlay ile görüşmesini istemediğini söyler, İrfan ise oğlumuzun ameliyat parası için onunla çalışmak zorundayız der.

Yeni ofis için tanıtım daveti düzenlenir, Eda da o davete katılır, İlay ile karşı karşıya gelirler. Eda, o davete gidebilmek için elbise çalar, ablasına anlatır, sonrasında da ablası İrfan ile konuşurken yanlışlıkla ağzından kaçırır.

Ofiste işler, başlar, İrfan’ın eski bir öğrencisi onların dolandırıcılık yaptıklarını öğrenmiştir. Parası olmayan genç iş istemek için yanlarına gelir, müşterileri bir anda paralarını geri istemeye başlarlar, elleri ayakları birbirine karışır.

İLAY ÖLECEK Mİ?

İlay, işe Ayşeyi de alır, İrfan Ayşe’nin yanında çalışmasını istemez, İlay’ı arar ve onunla yüz yüze konuşmak istediğini söyler, İlay eski ofise çağırır, İlay’ı kötü bir sürpriz beklemektedir. Süleyman ile telefonla konuşurken içeri girer ışığa dokunur ve bomba patlar, aynı anda İrfan da oraya gelir.

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.