Babil 5. Bölümde reyting vardı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

14 Şubat Cuma Tv yayın akışı

e
sv

Babil 5. Bölümde reyting vardı

278 okunma — 15 Şubat 2020 00:49
Babil 5
malatya oto kiralama

Babil 5. Bölüm, Bu Hafta ’ki Bölümünde, Hop Oturduk, Hop Kalktık.

İlay ile konuşmak için yanına giden İrfan, İlay’ın ofisi havaya uçunca neye uğradığını şaşırır. İlay’ı kucaklayıp oradan çıkartır, ambulansa haber verilir, Süleyman gelir, İrfan’ı, İlay’ın yanında görür ve şaşırır. Hastanede senin ne işin vardı diye sorar, İrfan iş ile ilgili konuşacaktık imzası gerekiyordu der.

Egemen, Eda’yı arar, Eda hastaneye gelir. İrfan ve Süleyman patlamayla ilgili polis tarafından sorguya alınır, İrfan tutuşur. Komiser Sedat, işin peşini bırakmamaya kararlıdır.

BABİL 5. BÖLÜM HEYECAN VE REYTİNG DOLUYDU…

Süleyman, Nİlay iyileşince teşekkür etmek için İrfanları yemeğe çağırdım der, birlikte giderler. Yemekte Eda ile İlay gerilir, Süleyman sahi Egemen siz Nilay ile nasıl tanıştınız der, İlay bir konserde tanıştık der. Süleyman yemek bitince hanımları gönderir İrfan ve Armağanla kulübe giderler. Kulüpte, İrfan para babalarıyla tanışır, güvenlerini kazanır, ertesi gün hepsi yatırım yapmak için Babil Madenciliğe gelirler.

Komiser Sedat, şirkete gelir, İrfan bir kez daha korkar. Eda, İlay’ı arar konuşmak istediğini söyler, buluşurlar, Eda, oğlu Denizin resmini gösterir ve ondan bahseder, bize yardım et o parayı ver oğlumun ameliyatını yaptıralım sonra İrfan ne isterse onu yapsın, İlay, Süleyman Bey ile konuş lütfen bize yardım edin, oğlumu kurtarın der.

İlay, Süleyman’a Eda ile buluştuğunu oğlundan bahsettiğini söyler, bir şeyler yap o çocuğun kurtulması için biraz çaba sarf et lütfen, ben çok üzüldüm o bizim çocuğumuz da olabilirdi der.

İrfan, Süleyman’a borcunun ikinci taksitini vermeye gelir, Süleyman Bey’e sizden bir iyilik istiyorum, lütfen bu taksiti erteleyelim oğlu ameliyat ettireyim, gelince hepsini öderim der. Süleyman elini uzatır, İrfan öper ve Süleyman parayı verir. İrfan koşarak eve gelir, Edaya yarın gidiyoruz, parayı buldum deyince, Eda lütfen gidelim ve bir daha geri gelmeyelim orada yeni bir hayat kuralım, bizi buraya bağlayan hiç bir şey yok der.

Ayşe, Babil’de işe başlar, Süleyman’ın oğlu Hakan, Ayşe’nin işten ayrıldığını öğrenir, adresine gider, burada yok onlar eski kiracılar cevabını alınca Ayşe’yi arayarak yemeğe davet eder. Yemek yerler, Ayşe bir masal uydurur, neden yalan söylediğine ikna eder.

İrfan şirkete gelir, sahte pasaportla üç bilet alır, Ayşe biletlerin çıktısını görür, birini arar ve Ayşe’nin aslında Komiser Nihal olduğunu ve Süleyman’ın kirli işlerinin peşinde olduğunu o yüzden aralarına girdiğini de öğreniyoruz.

Şirkette İrfan, Egemen’e ameliyat için gideceklerini ama geri gelmeyeceklerini söyler, Egemene para verir ve buraya kadarmış der.

Akşam Havaalanına giderler, pasaport kuyruğundayken polis gelir, İrfan’ı sahte pasaport kullanmaktan gözaltına alırlar, Eda ve Deniz de alınır o sırada Süleyman’ın yardımcısı içeri girer telefonu İrfan’a uzatır, Süleyman Bey, demek gidip gelmeyecektin, o zaman sonuçlarına katlanacaksın der. Süleyman telefonu kapatır ve eğer sen vaktinde haber vermeseydin kaçacaktı der.

Bence nefeslerin tutulduğu, reytingin en yüksek olduğu sahne burasıydı.

 

Süleyman’ın yanında İrfanı ispiyonlayan Egemen mi? Ayşe’mi? Yoksa İlay’ mı?

Bakalım haftaya Babil 6. Bölümde neler olacak?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.