Mersin escort

Sıradaki içerik:

İlker Başbuğ Gündemi!

e
sv

Babil 6. Bölüm! Egemen’in ihaneti

BCm5T.jpg

Babil 6. bölüm ;  Eda ile İrfan, Egemen’in, Süleyman’a haber vermesinin ardından havaalanında yakalanmıştı. Süleyman Eda ile oğlunu önce ablasına sonrada İlay’ın da oturduğu sitedeki eve yerleştirir. Süleyman, İrfan ve Egemeni tehtid eder.Ayşe ile Komiser Sedat, Süleyman’ı sakladığı silahların peşindedir. Ayşe, Hakan’a babasıyla konuşmasını ve onu tekrar işe almasını ister.

Kudret,İlay’ın ofisindeki patlamayı gerçekleştirdiği Mevlüt ile konuşur, Mevlüt kaçmak için para ister.

İlay, İrfanı Egemen’i ispiyonladığını öğrenir ve Egemene öfkelenir, Egemen Deniz’i burada ameliyat olabileceğini hastaneye görüştüğünü söyler, doktor işide sende İrfanı kahramanı sen ol der. İlay doktor Tahsin beye ulaşmak için yolları dener. İrfan ile konuşan İlay herşeyi anlatır, İrfan Edaya söyler ve doktoru getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız der.

İlay doktorun annesinden randevu alır, İrfan ve Deniz ile giderler, Deniz İlay’ı çok sever, annesine anlatır.

Eda Babil’e gelir ama İrfan yoktur çıkışta İlay ile karşılaşır karşılıklı atışırlar, Deniz fenalaşır, İlay onları hastaneye yetiştirir. İrfan ile Egemen de gelir, İlay bu senin eserin bak ve utan der, Eda ile Egemen birbirlerine sarılırlar İlay ve Edanın ablasıyla eniştesi de görür. Artık Deniz’in ameliyat olması şarttır.

İlay’ın da sayesinde Doktor gelmeye razı olur fakat bu sefer de para yoktur. İrfan Hakan’ı cinayet resimleriyle tehtid eder ve parayı ister, oda kabul eder. Kudret, oğluna Mevlüt olayını anlatır, para ister, Hakan Dedesinin fabrikasının kasasından parayı alır, oraya Mevlütte gelir parayı İran’a vermek için, Mevlüt’e arabasıyla çarpar ve öldürür, Parayı da İran’a verir. İrfan hastaneye gider Eda oğlu ameliyat olacak diye çok sevinir, parayı yatırırlar. Mevlüt’ü bulan Yücel onu gömer, düşmanlarının yaptığını düşünen Süleyman fabrikada ki silahları Babil’in altına taşıtır. Ayşe, İlay’ın telefon dekontunu inceler ve cinayet günü Süleyman’ı şikayet edenin İlay olduğunu anlar, Komser Sedat, İlay’ın kapısını çalar. İrfan, Süleyman ile Ayşe’nin konuşmasını duyar ve onu ispiyonlayan ın Ayşe değilde Egemen olduğunu anlar, Egemen’i arar, buluşurlar neden bana bunu yaptın niçin beni ispiyonladın der.

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.