Sıradaki içerik:

Hekimoğlu 13. Bölüm Analizi

e
sv

Babil Yeni Bölüm: Egemen 10. Bölüme damga vurgu!

BCm5T.jpg
babil-yeni-bolum

Bu yazıda neler var?

Babil 10. yeni bölüme Egemen Damga vurgu. İnsan Masum Olduğunu Nasıl Kanıtlar. Eda, İrfan’ın açtığı boşanma davası kâğıtlarını görür eve gelir ve cinnet geçirir. İrfan eve gelir, Babil yeni bölüm bi hayli ilginç geçmektedir. Eda şaka yaptım de, sizi bırakmayacağım, ailemizi dağıtmayacağım de, tamam İrfan bana aşık değilsin ama ben sana aşığım deyince İrfan her şeyi anlatır, aslında Babil’in olmadığını Süleyman’ı, İlay’ı herkesi dolandıran saadet zinciri olan bir şirket ve her an her şey ortaya çıkabilir, bundan etkilenmemeniz için boşanmak zorundayız der.

Babil Yeni Bölüm ! Neler Oldu?

Süleyman, Kudrete senden boşanacağım der, Kudret bunu asla yapamazsın babamın parasıyla beni tehdit edemezsin der Süleyman gider. Ayşe, Hakan’ın daveti üzerine onlara gelir, sohbet sırasında Komiser Sedat gelir, Hakan ile Kudret’i oyalarken Ayşe evde belge arar, Zeynel Beyin davetiyesi ve birkaç evrakın fotoğraflarını çeker.

İrfan ve Egemen şirkette bir araya gelirler, Egemen, Eda asla senden boşanmaz der, İrfan yarın Üniversite ile ilgili duruşmam var, Burak hoca ifadesini değiştirmezse mahvolacağım deyince, Egemen izin ver ben kendi yöntemlerimle halledeyim der, İrfan insan masum olduğunu nasıl kanıtlar der.

BABİL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Süleyman İrfan’ı yanına çağırır, sana yeni yatırımcı buldum git onunla görüş de, benden de ona selam söyle düğünde buluşuruz dersin der. Süleyman oraya gider, Zeynel Beyin Restoranının gizli bölümünde kumarhane vardır, İrfan, Zeynel Beye Süleyman’ın selamını iletir. Fakat Zeynel anlaşmakta olduğu kişi Süleyman ile çalışacağım der öfkelenir oradan çıkar.

Ayşe ile Sedat resimleri inceler ve davetiyenin aslında sevkiyatla ilgili olduğunu anlarlar ve Ayşe Zeynel’in yerine gider. Kumarhanede olan irfan bir toplantı için davet alır, bu sırada Kumarhaneye baskın yapılır ve taranır İrfan, kaçmayı başarır ama Babil anlaşmasının bir nüshasını düşürür, sonrasında oraya gelen Ayşe onu bulur.

Egemen, Mert ve arkadaşı sayesinde Burak Hocanın zaaflarını öğrenirler, Egemen, Burak Hocayı arar yemeğe davet eder, buluşurlar yemek sırasında Egemenin iki bayan arkadaşı gelir sarhoş olan hocayı odaya çıkartırlar.

Egemen videoya alır, İrfan da yanlarına gelir, Burak Hoca İrfanı görünce tamam ifademi geri alacağım der, İrfan bu kadar değil sen benim oğlumdan özür dileyeceksin.

Babil İlay

Süleyman kendini affettirmek için İlaya gider ama İlay artık bitti bir daha gelemem der. Süleyman avukatına boşanma davasını aç ne olacaksa olsun der, kuyumcuya gider İlay’a tek taş alır, haberi ise Kudret Hanıma gelir.

İrfanın yanına Avukatı gelir,Burak Hoca ifadesini geri çekmiş bu nasıl oldu bilmiyorum ama iyi oldu der.

Babil İrfan

İrfan ve Egemen Sapanca’da ki toplantıya gitmek için hazırlanırlar.

Eda, Egemeni arar seninle konuşmam lazım der, Egemen İrfan’a siz gidin ben arkadan gelirim der, İrfan ile İlay birlikte giderler.

Ayşe ve Sedat Babil’den şüphelenmeye başlarlar, Ayşe de araştırmaya başlar, Mert’in dikkatini çeker. Sedat, Ayşe’yi arar, baban aradı kardeşin sabahtan beri ortalarda yok der. Ayşe hızlıca çıkar, Mert te onu takip eder, Ayşe’nin kız kardeşi tam Ayşe’den kaçacakken Mert onu yakalar.

Babil Süleyman

Süleyman İlay’ın evine gider, onun Sapanca’ya bayi toplantısına gittiğini öğrenir peşinden gider. İrfan ile İlay bayi toplantısında birçok anlaşma yaparlar, İlay biraz içer, İrfan onu odasına çıkartır, tartışırlar.

İlay elini keser, İrfan odasına gider, İlay neden gözlerime bakmıyorsun diye sorar, İrfan senin gözlerine baktıkça bana çektirdiğin acılar aklıma geliyor der, tam bu sırada Süleyman’ın sesini duyarlar.

Egemen ile Eda buluşur konuşurlar, Eda bu batağa İrfan ile birlikte girdiniz, birlikte çıkacaksınız, al bu boşanma kâğıtlarını İrfana ver der, Egemen bana olan bu kızgınlığın ne zaman bitecek diye sorar Eda asla geçmeyecek diye cevap verir.

Babil yeni bölüm izle linkine tıklayarak kaçırdığınız bölümleri tekrar izleyebilir veya Babil reyting sonuçları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için  bu linke tıklayabilirsiniz.

Yorum ve analizlerinizi bekliyoruz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al