Babil 7. Bölüm! İrfan ve Egemen Köprüleri Yıkar - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Mucize Doktor 25. Bölüm ! Merve Dizdar Mucize Doktor’da

e
sv

Babil 7. Bölüm! İrfan ve Egemen Köprüleri Yıkar

603 okunma — 07 Mart 2020 00:52

Egemen, asıl sen beni sırtımdan vurdun, beni burada bırakıp Babil’i başıma yıkacaktın, İrfan bundan sonra seninle olan her şeyimiz bitti der.

BABİL 7. BÖLÜMDE UMUT VARDI, REYTİNG VARDI!

Komiser Serhat, Süleyman’ı cinayet günü ihbar edenin İlay olduğunu anlamış kapısına gelmişti. İlay, Komisere lütfen Süleyman’a söylemeyin yoksa beni öldürür diye yalvarır, Serhat, sizin ofisiniz bombayla havaya uçuruldu bence korksanız iyi olur deyince, İlay nasıl yani ofisime bomba mı koymuşlar diye sorar Komiser evet der. Komiser Serhat bir şartla Süleyman beye söylemem onun telefonuna bu takip programını yüklerseniz der İlay kabul eder, Komiser evden çıkarken Süleyman gelir hayırdır der, Serhat birkaç bilgi için geldim diyerek gider. İlay, Süleyman’a, benim ofisimde bomba patlıyor ve sen bana söylemiyorsun kim yaptı diye sorar, Süleyman bilmiyorum ama mutlaka bulacağım sen merak etme der.

İlay, Egemenin yanına gelir Egemen sarhoştur, İlay’a, İrfan benim ispiyonladığımı öğrenmiş kavga ettik her şey bitti der.

İlay ile Süleyman kahvaltı yaparlar, İlay, Egemen ile İrfanın kavga ettiklerini söyler, Süleyman benim paramı bu hafta ödemezlerse ameliyatı falan unutsunlar deyince İlay, sen nasıl adamsın o daha çocuk onu damı düşünmüyorsun der, Süleyman beni ilgilendirmiyor der.

İlay şirkete gelir, İrfan ile Egemeni Ayşe’ye aratır, ikiside şirkete gelir, İlay Süleyman’ın bu hafta ona olan borcunuzu ödemezseniz Ameliyatı unutsunlar dediğini söyler, İrfan delirir bu kadar kısa sürede bu parayı nasıl bulacağım der, Egemen benim artık bu şirkette işim yok deyince İlay birlikte başladınız birlikte bitireceksiniz diyerek kızar onları sakinleştirir. Bir gece düzenlemeye ve yatırımcılara güzel bir vakit geçirtip, yeni yatırımlarla o parayı bulmayı hedeflerler. Egemen o parayı bulamayacaklarını düşünerek, İrfanın kızacağını ve istemeyeceğini bile bile eski mahallesine futbol kulüp başkanına taziyeye gider, Mert te onunla gider, orta gelirli olan vatandaşlarla konuşurlar ve ikna etmeye çalışır o sırada birisi Egemenin kartını alır ve arayacağını söyler.

Babil Yeni Bölümde Neler Oldu ?

Edanın ablası gelir sitedeki kafeye giderler, orada Kudret hanımı görürler, Eda evde İrfanın cebinden para alırken İlayın ona yazdığı mektubu bulur ve okur.

İlay kardeşi Nehir ile buluşur, âmâ onları İrfan ile konuşurlarken görür ve bekler, İrfan gittikten sonra kardeşinin yanına gelir, Nehir, İrfan abiyle ortak olduğunu neden söylemedin der. İlay, kardeşine ofisinin bombalandığını ama kimin yaptığını henüz bilmediklerini Komiser Sedat’ın araştırdığını söyler, kardeşi Kudretten başkası değil git Komisere söyle der. İlay kardeşinin evine gelir korumasını atlatır ve Sedat’ın yanına gider anlatır.

Hakan evde babasıyla konuşur, Ayşe’yi işe alacağım maaşını ben vereceğim der, babası kabul etmez ve tartışırlar. Hakan evden çıkar dedesinin fabrikasına gider kasadaki bütün araları alır ve İrfanın yanına gider ortak olmak istiyorum der İrfan asla diyerek red eder. Hakan öfkeden deliye döner.

Denizi ameliyat edecek Doktor Tahsin Bey akşam İrfan arar ve yarın geliyorum konuşalım der, ailecek çok sevinirler, Deniz ameliyatta saçının kesileceğine üzülür ve İrfan da sakallarını keser.

Süleyman fabrikaya gelir ve kasanın boş olduğunu görür, Kudrete oğlun kasadaki 5 milyonu almış konuş oğlunla der. Hakan, Yalçının yardımıyla ülkeye gelen Doktor Tahsin beyi kaçırır.

Babil Madencilik gecesi düzenlenir İrfan ve Egemen bulmaları gereken paranın fazlasını kazanırlar, Eda, İrfanı arar ve Tahsin beyin ortada olmadığını kaçırıldığını söyler.

Bu arada polis olan Ayşe’nin bir kız kardeşinin, içen bir babasının olduğunu öğrendik. Süleyman Bey silah sevkiyatını yapacağı aracıyı oraya çağırır ona İlayın evini havaya uçuranı bulana kadar sevkiyat yok der, Ayşe resimlerini çeker.

Kudret hanım oğlunun sevdiği kızı görmek için evine gider, apartmandan çıkan birine Ayşe Karaali hangi dairede oturuyor diye sorar.

Heyecanlı bir bölümdü Reytingi ve enerjisi yüksekti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.