Sıradaki içerik:

26 Ekim Cumartesi Reyting sonuçları

e
sv

BAĞDAĞDİ ÖLDÜ (MÜ?)

avatar

Hasan KAYA

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu yazıda neler var?

Ortadoğu cehenneminde cirit atan ve Ümmetin başına bela olan, Avrupalıların kullandığı şekli ile IŞİD (Irak Şam İslam Devleti), bizim kullandığımız şekli ile de DEAŞ (Devlet’ül Irak ve’s Şam) çakma örgütünün kurucusu ve sözde lideri Ebubekir Bağdadi, haber kanallarına düşen habere göre öldürüldü. Toprağı bol, ateşi yakıcı olsun.

IŞİD ve DEAŞ gibi örgütlerin İslami hiçbir yönü olmadığını, uluslararası silah tüccarları tarafından finanse edilen, emperyalistlerin çıkarlarına hizmet eden örgütler olduklarını bildiğimiz için, bu örgüt ve mensupları ile ilgili her türlü haberlere dikkatli yaklaşmak gerekiyor.

Bir ara gündemde İkiz Kuleleri hava uçurduğuna inanmamız istenilen El Kaide lideri olduğu söylenilen Usame bin Ladin vardı. O’da esrarengiz bir şekilde öldürülmüştü. Öldürüldükten sonra da El Kaide gibi bir örgütün adı sanı duyulmaz oldu.

Her ikisi de öldürülmüşler ise canları cehenneme… Ancak bu tip örgüt ve liderlerinin, İslam ülkelerinden kaçırılan çocukların, kimisi organ mafyası, kimisi de ölüm makinası olmak üzere yetiştirildikleri gerçeği herkes tarafından bilinmektedir.

Bu nedenle de film senaryolarındaki diziden çıkması gereken oyuncuların öldürülüp oyun dışında bırakılması gibi, terör örgütlerin inde işi biten veya deşifre olan lider kadrosundakiler de ayni öldürülme senaryoları ile başka bir İslam ülkesinin işgalde, başka bir isim ile vizyona sürülmek üzere gündemden kaldırılıyorlar.

Emperyalist ülkeler tarafından işgal edilmesi planlanan, ülke başta silah tüccarlarına Pazar olarak açılıyor. Gösteriler, suikastlar sonrasında, ABD, diğer devletlerin eş güdümü ile bu ülkeye demokrasi getirmek üzere işgal ediyor. Kan gövdeyi götürüyor. Neye uğradığın şaşıran halk göçmen olarak yollara düşüyor. Sonrası, Irak ve Suriye’de olduğu gibi, kimisi göçmenlere çelme takıyor, kimisi defolun diyor.

Bazıları da fırsat bu fırsat içlerindeki İslam düşmanlığını ağzından çıkan alev gibi lavlar ile söndürmeye çalışıyor.

Bu topraklar İngilizlerin bölücü casusu Lawrence gördü. Müslüm Gündüz- Fadime gibi iğrenç senaryoları gördü. Elif’i görse mertek zannedecek Şeyhler gördü. Artık bu kadar basit senaryolara inanmıyor.

Türkiye olarak bizler de artık, sen ben tartışmalarını bırakıp, hiç olmadı milli konularda uyanık ve birlik beraberlik içinde olmak


 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.