Sıradaki içerik:

Cem Yılmaz Dizi Piyasasına Giriyor!

e
sv

BAY YANLIŞ YENİ BÖLÜM

Teknenin anahtarı denize düşünce Özgür ve Ezgi zodyakla karaya çıkmaya çalıştılar. Bu sefer de adada mahsur kaldılr

“FİTNAT”

Bay yanlış yeni bölüm; Bunlar hep kem gözden Sevim haklısın. Kimin gözü acaba? 🙂 Ezgi ve Özgür denizde tam yakınlaşacakları sırada aradaki romantizm bozuldu ve tekneye geri çıktılar. Ezgi teknenin anahtarını denize düşürünce başlarına gelmeyen kalmadı. Tek çare zodyaktı. Zodyakla karaya çıkmayı başardılar. Issız bir adaya düştüler resmen. Özgür ve Ezgi’nin denizde yaşayamadıkları romatizm kısmen adada yaşandı. Birbirlerine muhtaç olan ikili yan yana güzel bir gece geçirdiler. Bu onlara iyi geldi ta ki yabancı birtakım adamlar adaya gelene kadar. Ezgi ve Özgür sabah uyandıklarında keçinin zodyağın ipini yediğini fark ettiler. Dolayısıyla zodyak ta elden gidince adada resmen mahsur kaldılar. O gece  Fitnat adını verdikleri keçi başlarına büyük bir bela açtı.  Sabah birtakım yabancı adamların yaklaştıklarını gördüler. Ezgi Özgür’ü dinlemeyip büyük bir sevinçle karşılarına çıkıp her şeyi anlatınca olan oldu. Hiçbir şeye şahit olmamaları için birbirlerine bağlanan ikili kurtulmak için bekledi. Yardımlarına yine Fitnat geldi. Fitnat zodyağın ipini kemirdiği gibi Özgür ve Ezgi’nin birbirlerine bağlı oldukları ipi kemirince ipten kurtuldular. Adamların yaptıkları uyuşturucu ticaretine şahit oldular. Hemen adamların zodyağını kaçırıp o mahsur kaldıkları adadan kaçacaklardı ki adamlar Özgür ve Ezgi’ye deniz yoluyla yetiştiler. Sahil güvenlik tam vaktinde geldi ve bizimkileri kurtardı. Karanlık işler çeviren adamlar tutuklandı.

BAY YANLIŞ 4. BÖLÜM

MİSAFİRİMİZ VAR

Ezgi ve Özgür’den haber alamayan Sevim hâliyle epey telaşlandı. Nevin’i aramak zorunda kaldı. Hem gönderilen organik ürünler için teşekkür etti hem de çocuklardan haber alamadıklarını söyledi. Bunu öğrenen Nevin ve Ünal önce sabrettiler ama uzun süre haber alınamadığı için telaşlanıp Göcek’e geldiler. Sevim Hanım’a destek oldular. Güzel haber gelince Özgür ve Ezgi Fethiye’den arkadaşları tarafından alındı. Cansu ve Deniz Ezgi’nin neler çevirdiğini öğrendi ve bu sefer gerçek ve büyük bir uyarıda bulundular. Geri döneceklerken Ezgi’nin Ebru’nun kına organizasyonuna el atmalarıyla kaldılar. Cansu, Levent, Ozan, Nevin, Ezgi ve Ünal Göcek’te misafir edildiler.

Olan her şeyi ailelere anlatma faslı tabiki unutulmazdı. Şaşkınlıklar gizlenemedi ve bir daha olmaması için uzun uzun dualar edildi. Tam başlarına gelen felaketten dolayı sevgililik oyununu bitireceklerdi ki Ezgi’nin kalbi el vermedi. Özgür’ün dediklerini tersine çevirdi. Özgür buna çok minnettar kaldı. Hem kardeşinin kınasına organizasyon anlamında yardım ettiği için hem de oyunu sürdürdüğü için. Buna en çok Cansu ve Deniz sinirlendi. Levent ise sinsi sinsi olayları takip etti. Fitnat yenge de ne olup ne bittiğini anlama peşinde.

AŞRI AŞRI MEMLEKETE KIZ VERMESİNLER

Ebru organizasyon şirketiyle iletişimde olmayı telaştan dolayı ihmal edince zor durumda kaldı. Buna Özgür çok üzüldü ve her şeyi mahvettiklerini düşündü. Ezgi hemen olaya el attı. Ebru’nun nasıl bir şey istediğini dinleyip ona göre çok güzel bir organizasyon yaptı. İkramlıklar Ozan şef ve Ünal’da, kokteyller Özgür de. Cansu ve Deniz süslemede yardım etti. Levent de tadımcıydı. Her şey çarçabuk halloldu. Epey hızlıydılar. Ebru’nun minnettarlığı ve yaptığı duygusal konuşma Ezgi’yi çok etkiledi. Ebru Ezgi’ye çok teşekkür etti.  Kınada ise kızları rahat bırakmadılar. Fitnat ve Sevim kızların göbek atması için ellerinden geleni yaptılar. Kına yakılırken Ezgi çok duygulandı. Cansu da ufaktan gözleri doldurunca Deniz onlara çok şaşırdı ve kızdı. Ayrıca bu arada Ozan şefin Bay Yanlış 4. bölümde evliliğe ne kadar hazır olduğunu gördük. Yengeden ve annelerden büyük onay aldı. O onayı bir Deniz’den alamadı. Deniz hâlâ Ozan’ı süründürme peşinde. Güler yüzü bırak sakin sakin konuşmuyor bile. Hele laf sokmadan asla. İlk 3 bölüm bunu tatlı bulsamda artık Deniz’in bu tavrının itici durmaya başladığını söyleyebilirim. Deniz KOPARAN böyle giderse hem Ozan şefi hem de izleyicileri kaybedecek.

BAY YANLIŞ 4. BÖLÜM

SÜRPRİZ MİSAFİR

Doktor Serdar tam yurt dışına çıkacakken acil bir hastası geldi. Bütün işlerini bitirip organizasyonunu bile yapmışken gidemedi. Pislik Soner ve nişanlısı alelacele odaya girdi. Pislik Soner’in nişanlısının çok sancısı vardı. Serdar hemen muayeneye aldı. Pislik Soner’in nişanlısı bebeğini kaybetti. Büyük yıkım yaşadılar. Serdar bu haberi onlara çok zor söyledi. Sanırım doktorların en önemli ve zor görevlerinden biri bu.  Kayıpları söylemek ve kötü haberleri vermek. Yeri gelmişken yürekten tüm sağlık çalışanlarımızı alkışlıyoruz.

REYTİNG VE FRAGMAN

Bay Yanlış 4. bölüm izlemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bay Yanlış 4. bölümüyle 5.17 reytingle totalde üst sıralara yerleşti. Survivor’ın bitmesiyle daha da yükseleceğini umduğumuz dizi beklenildiği kadar yükseliş yapamadı. En azından 7 bandını görmesini umuyorum. Bay Yanlış 5. bölüm fragmanı da yayınlandı. Bir sonraki bölümde Ezgi Özgür’ü Ünal’a şikayet edecek. Özgür’ün annesinin yanında onun gece çalışmasını istemediğini söyleyecek. Serdar ise Ebru’nun nişanlısının tanıdığı çıkacak. Haftaya görüşmek üzere

Bay Yanlış 5. bölüm fragmanı izlemek için burayı tıķlayabilirsiniz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.