Benim Adım Melek Eylül’de Trt 1’de - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Komutanlar, Rütbe törenine katıldı

e
sv

Benim Adım Melek Eylül’de Trt 1’de

395 okunma — 30 Ağustos 2019 14:56
avatar

Murat TUNÇ

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

benim-adim-melek-reytingleri
malatya oto kiralama

Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği başrollerini Kutsi, Nehir Erdoğan, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk ve Şerif Sezer’in paylaştığı ‘Benim Adım Melek dizisi Belgrad çekimlerinin ardından İstanbula, sonrasında ise Gaziantep’e gitti.

Benim Adım Melek dizisinin konusu nedir ?

Dizi seyircisi tarafından merakla beklenen dizi Benim Adım Melek, Türkiye’nin en muhteşem şehirlerinden biri olan Gaziantep’te doğup,büyümüş hatta burda aşık olmuş evlenmiş 3 çocuk sahibi bir annenin acı dolu hayat hikayesini anlatıyor. Kutsi’nin rol aldığı diziler iddialı bir şekilde reytinglerde zirvede oynuyor, Bakalım Kutsi’nin başrolünde oynadığı bu dizi, rol aldığı diğer diziler gibi reyting rekorları kıracak mı ?

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var ?

Nehir Erdoğan (Melek) 39 yaşında olan yetenekli oyuncu Nehir Erdoğan son yıllarda başarılı bir dizi oyuncusu haline gelmiştir. Yabancı Damat ve İkizler Memocan gibi dizilerde büyük çıkış yapan güzel oyuncu aslında İzmirlidir. 16 Haziran 1980 yılında dünyaya gelen oyuncu Mmarmara niversitesinde İktisat eğitimi sonrasında oyunculuğa olan yeteneğini fark edip Radyo Televizyon okumaya karar vermiştir. Koçum Benim dizisinde yer almış ve ardından oyunculuk eğitimi almak amacı ile Amerikaya gitmiştir. Yabancı Damat dizisinde kadın başrolü teklifi alan Erdoğan Türkiye ye geri dönüp bir çok projede yer almayı başarmıştır. Benim Adım Melek dizisinde canlandıracağı melek karakteri ise hayatını çocuklarına adamış vefakar genç bir annedir. Kendi isteği ile ideallerinden çocukları için vazgeçen Melek aşkı karşısında Halil ile yeniden aşk yaşayacaktır.

Kutsi (Halil) Aslen vşarkıcı olan Kutsi, başarılı bir şekilde oyunculuk da yapmaktadır. 16 Mart 1973 tarihinde Malatya’da dünyaya gelen Kutsi’nin asıl adı Ahmet Kutsi Karadoğan’dır . Sanatçı 2000 yılından bu yana piyasada besteci oyuncu ve şarkıcı olarak yer almaktadır. Erol Köse tarafından keşfedilmiş olan Kutsi, Mimarlık eğitimini yarıda bırakıp kaset çalışmalarına başlamıştır. Sinem Bayraktutar ile 8 yıl evli kalmış ve bu evlilikten Celin Ada adında bir çocuk doğmuştur. Doktorlar dizisinde yaptığı oyunculuk ile herkesin gönlüne taht kurmuştur. Benim Adım Melek dizisinde Halil rolü ile yardımsever ve korkusuz bir adamın canlandırıp Meleğin hayatında onun acılarına merhem olacak biridir.

Kaan Çakır (Alpay) Bodrum Masalı dizisinde Cahit Karakteri ile sergilediği performans ile seyirciler onu daha yakından tanıma imkanına erişti. 1977 İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelen Kaan Çakır Lise dönemlerinde başarılı bir öğrenci olmasına rağmen İstanbul Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almak için Konservatuvara gitmeye karar verdi. Ardınan Dormen titayrosunda kendini geliştirip 1999 yılında İstanbul Masalı dizisinde yer alıp tanınmaya başlandı. Ardınan leyla ile mecnun gibi popüler dizilerde de yer alan Çakır Diriliş Ertuğrul dizisinde Ögeday karakteri ile izleyicinin gönlünde taht kurmayı başardı.

Şerif Sezer (Melek’in Halası) 1973 yılında Bursa’da doğan deneyimli oyuncu 76 yaşında olmasına rağmen hala setlerde gençlere taş çıkaran Şerif Sezer hayatını tiyatroya adayanlardandır. Bulunduğu başlıca önemli projeler Dila Hanım, Yer Gök Aşk, Lale Devri ve Asmalı Konak gibi yapılarda rol alarak kariyerine önemli projeler eklemiştir. En önemli olarak dünya çapında izlenen Karagül dizisinde canladırdığı Kkadriye karakteri ile herkesin aklında yer etmiştir.

Rabia Soytürk (Melek’in Kızı) Asıl işi hemşirelik olan güzel oyuncu kendi yeteneklerinin farkına varması ve Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almış ve ilk olarak Şahsiyet dizisinde ardınan Gülperi dizisinde rol alan güzel oyuncu 1.66 cm boyunda 53 kilo olan Rabia Soytürk 11 mart 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Ulvi Kahyaoğlu (Melek’in Oğlu) Genç bir tiyatro oyuncusu olan Ulvi Kahyaoğlu en son Ölmez Ağaç Efsanesi ve Diyelim ki Birlikteyiz gibi oyunlarda yer almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. İlk dizi deneyimini ise Bir Doğu Masalı dizisinde yaşayacaktır. Benim Adım Melek Dizisinde meleğin haşere olan çocuğudur.

Uğur Yücel 26 Mayıs 1957 tarihinde İstanbul’da doğan başarılı oyuncu efsane senaryolar ve seslendirdiği karakterler ile ciddi anlamda türkiyenin gündemine oturmuştur. Zamanın en önemli Tiyatro topluluklarından olan Kenter Tiyatrosu ve Dormen Tiyatrosu gibi toplulukarda bulunan Uğur Yücel 1985 yılında ilk kez bir sinema filmde yer almış ve Aramızda Kalsın dizisi ile yükselişe geçmiştir. Ardından Familya İçerde, Nefes Nefese Muhteşem İkili, ve Yüzleşme dizileri kadrosunda başrol üstlenmiştir.

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor ?

Benim Adım Melek dizisi Gaziantep’te çekiliyor. Daha önce Gülperi ve Nefes Nefese isimli dizilerin çekildiği Gaziantep, tarihi dokusu, kültürü, yapısı ile Benim Adım Melek izleyicilerinin karşısına çıkacak. Benim Adım Melek dizisinin seti, İstanbul’da da kurulmuş olması dizinin iki bölgede de devam edeceğine işaret ediyor.

Benim Adım Melek dizisi çekimlerine devam ederken Kutsi, dizi setinden sevenlerine sosyal medya aracılığıyla mesaj yolladı.

Benim Adım Melek Dizisi zaman başlayacak ?

26 temmuz günü Gaziantep’te çekimleri başlayan Benim Adım Melek dizisi yeni sezonda ekranlarda olacak. Kesin olmayan haberlere göre Benim Adım Melek dizisi Eylül ayının sonunda Çarşamba veya Perşembe akşamları Trt 1 ekranlarında yayınlanacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.