Beren Saat amuda kalktı! Instagram sallandı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Babil Yeni Bölüm: Egemen 10. Bölüme damga vurgu!

e
sv

Beren Saat amuda kalktı! Instagram sallandı

953 okunma — 28 Mart 2020 17:36

Beren Saat amuda kalktı! Oyunculuğu ve güzelliğiyle son günlerde kendinden söz ettirmeye devam ve güzel sanatçı instagram paylaşımlarıyla da konuşulmaya devam ediyor.

beren-saat-amuda-kalkti

Ülkemizde koronavirüsün görülmeye başlamasıyla birçok ünlü isim can sıkıntısı ve sosyal sorumluluk adına  sosyal medya paylaşımlarını arttırdı. Güzel oyuncu Beren Saat de ilk kez evinden paylaşım yaparak sevenlerini şaşırttı.

Evde kal ! Çağrısına uyan seksi oyuncu koronavirüsten korunmak adına evinde spor yaptı.

Beren Saat amuda kalktı! Spor yaptı Fotoğrafını  instagramda takipçileriyle paylaştı.

Beren-saat-amuda-kalkti

Saatler içerisinde yüzbinlerce beğeni ve binlerce yorum alan Beren Saat’in amuda kalķmış fotoğrafı İnstagramı adeta salladı.

Diğer yandan  2014 senesinde evlendiği yakışıklı şarkıcı Kenan Doğulu ile yaklaşık bir sene ayrılacakları konuşulan Beren Saat, evliliği hakkındaki iddialara her fırsatta sessiz kalmıştı.

Ünlü çiftin ayrı oldukları dönemde birbirlerini aldattıkları bile ileri sürülmüştü. Senelerce birlikte olan ünlü çift, evliliklerine ikinci bir şansı vererek kaldıkları yerden devam etmeye başladı.

Özel hayatı hakkında her zaman sessiz kalan ve gizemli kalan başarılı oyuncu Beren Saat, amuda kalktığı pozuyla şarkıcı Kenan Doğulu ile birlikte yaşadığı evinden ilk fotoğrafını da paylaşmış oldu.

Dizi Magazin haberleri kategorimizi ziyaret ederek, dizi film magazin haberlerinden haberin olsun.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.