Bir zamanlar çukurova 63. bölüm! Neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuzey yıldızı ilk aşk 27. bölüm analizi

e
sv

Bir zamanlar çukurova 63. bölüm! Neler oldu?

593 okunma — 10 Nisan 2020 01:05
bir-zamanlar-cukurova-63

Bir zamanlar çukurova 63. bölüm ! Behice herkesi şaşırttı.

Zehirlendiği için hastaneye kaldırılan Züleyha, Behice tarafından tam öldürülecek ken, Züleyha kendine gelir, yüzünde ki maskeyi çıkartır ve Behice nin yüzünü görür, Züleyha bağırınca da kaçar.

Bir zamanlar çukurova’nın 63. bölümünde neler oldu?

Savcı Jülide ve Sabahattin gelir anlatır ama kapının önünden ayrıldığı halde ayrılmadık diyen Jandarma yüzünden halüsinasyon gördüğünü düşünürler.

Behice eve gelir Müjgan bu saatte nereden geliyorsun hala der, Behice eczaneye gittim der, Müjgân yanağında ki çizik nasıl oldu diye sorar. Behice Kerem Ali’nin tırnakları çok uzadı o yaptı der.

Yılmaz, Fekeli, Demir ve Hünkar Yaman hapishanede herkesin zehirlendiğini öğrenirler. Müjgân ’da hastaneye gider, Sabahattin ile Doktor Aykut’un Behice’nin Züleyha’yı öldürme girişimini konuşurlarken duyar halama bu iftirayı Züleyha nasıl atar inanamıyorum der.

Müjgân eve gelir halasına sorar, Behice bana bunu nasıl sorarsın sana Kerem Ali yaptı diyorum der.

Çetin, Fekeli ve Yılmaz’a Behice hanımın Züleyha’yı öldürmek istediği o geceyi anlatır, Yılmaz hastaneye gider, Züleyha taburcu olmuş hapishaneye götürülürken sorar doğrumu Behice Hala sana böyle bir şey yaptı mı? Züleyha hayır ilaçlardan halüsinasyon gördüm der. Müjgân onları izler.

Çukurova’nın zenginlerinden Vedat Bey, Fekeliye gelir ve Demir Yamanın ortağı olduğu yağ fabrikasındaki hissesini almak istediğini söyler. Fekeli memnun oluruz der. Vedat, Demir’in yanına gider, kabul edersen alacağım deyince Demir mukaveleyi hazırlayayım öğleden sonra imzalayalım der, adım adım onu takip eden Hatip, Ankaralı alıcılara söyler, onlarda Vedat almasın diye arabayla çarpar hastanelik ederler. Yılmaz ve Fekeli öğrenirler ve bunu yapanların Ankaralılar olduğunu anlarlar.

Müjgân, Züleyha’yı ziyarete gider, Züleyha senin burada ne işin var diye sorar, Müjgân, sen Yılmaz’ın seni sevdiği için mi her dakika yanında olduğunu zannediyorsun sana acıdığı için seni yalnız bırakmıyor, Yılmazın peşini bırak yoksa diye kafa tutar, Züleyha yoksa yine beni öldürsün diye halanı mı gönderirsin, halanın yüzünü ben tırmaladım der. Züleyha dün geceye kadar sadece çocuklarım için katlanıyordum ama bundan sonra kork benden der.

Müjgân eve gelir halasına Züleyha’ya saldırdın mı onu öldürmek istedin mi diye sorar, halası hayır der,

Bir zamanlar çukurova 63. bölüm ! Fekeli gece eve dönerken Ankara plakalı aracı görür takip eder ve Çukurova’ya dadanan Ankaralıların yerini öğrenir. Avukatlarını takip eder, Avukat Demir ile buluşur, Vedat’a araba çarpınca hemen kendileri devreye girmiştir. Fekeli Demir ile konuşur sakın bu çakallara fabrika hisseni satma der Demir dinlemez.

Fekeli, Hünkâr’ı arar buluşurlar olanları anlatır, Hünkâr maalesef Demir beni dinlemiyor ama ben elimden geleni yapacağım der. Hünkar Yaman ertesi gün Çukurovalıları toplar Lokale gider. Demir tam anlaşmayı imzalayacağı sırada yetişir sakın imzalama eğer imzalarsan seni evlatlıktan ret ederim der ve Demir vazgeçer. Ankaralılar baştaki patronlarını ararlar oda Hünkâr ile Demir’in kafasına sıkın der.

Hünkar Yaman evde Demir ile konuşur yapma oğlum öfkeni artık kontrol et bütün Çukurova seni konuşuyor, çocuklarını düşün biliyorum senin öfken Züleyha’nın seni Yılmaz kadar sevmemesine der.

Savcıya giderler, Züleyha tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır, Hünkâr Züleyha’yı eve getirir ama çocuklar yoktur, Demir seni affetmedim çocukların olmadan acı içinde bu evde hizmetçi olarak yaşayacaksın diyerek Fadik’in odasına yerleştirir.

Müjgân halasıyla tartışır, Müjgâna öfkelenen Behice, Nurgül adında bir kadına Züleyha’nın ağzıyla Yılmaz’a Adnan’ın, onun oğlu olduğunu anlatan, onu çok sevdiğini itiraf ettiği bir mektup yazdırır.

Müjgân eve geldiğinde Behice Müjgâna mektubu verir, Yılmaz’a gelmiş der, Müjgân açar ve okur. Deliye dönen Müjgânı Behice anlamsızca doldurur. Çöp atmaya çıkan Züleyha’ya Yılmaz seni bekliyor haberi gelir, Züleyha’ya gider ve Müjgân elinde silahla onu bekliyordur.

Biliyorum oldukça uzun bir özet oldu ama bu hafta oldukça dolu dolu bir bölüm oldu. Bakalım Müjgân Züleyha’yı öldürecek mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.