Bir Zamanlar Çukurova 47. bölümde aşk vardı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

5 Aralık perşembe reyting sonuçları! Mucize doktor mu? Bir zamanlar çukurova mı?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölümde aşk vardı

269 okunma — 06 Aralık 2019 12:55
bir-zamanlar-cukurova-yeni-bolum
malatya oto kiralama

Bir zamanlar çukurova 47. bölümü 5 aralık perşembe günü Atv ekranlarında yayındaydı.  Şermin, Fekeli ve Hünkâr Yamanı, buluştukları ve birbirlerine sarıldıkları anda resimlerini çekmişti.  Resimleri bir zarfın içine koyarak postaya verir.

Bir zamanlar çukurova hangi yılda geçiyor soruları sıkça geliyor. Dizi 1970’li yılları anlatmatadır.

bir-zamanlar-cukurova-zuleyha

Züleyha Adana’ya Adnan’ın aşısını yaptırmaya gider, sokakta Yılmaz ile karşılaşır, Züleyha, Sabahattin abiyi sorar, Yılmaz bilmiyorum diyerek ayrılırlar. Dönüş yolunda Züleyha’nın arabası bozulur, oradan geçen Yılmaz, Züleyha ile Adnan’ı çiftliğe götürür. Bu arada sokak ocağını yakmaya çalışırken, Fadik kolunu ateşe kaptırır, Çetin yetişerek söndürür, Müjgân müdahale ederken, Yılmaz ile Züleyha gelir. Demir’de Müjgânda sinirlenir. Demir bir daha onun arabasına binmeyeceksin der.

Behice hanım hala Fekeli’nin evindedir, sohbet ederken kocasının kendine işkence ettiğini, ayyaşın biri olduğunu anlatır.

Kulüpteki Dernek toplantısına giden Behice, Şermin ile karşılaşır, dernektekiler Şermin’i istemez, Behice, Ali Rahmet ile aralarında bir şey olduğunu göstermek için ayağını burkar ve dernekteki hanımlara Ali Rahmet beyi çağırın der, Fekeli gelir hastaneye götürürler hanımlar ilgiden şüphelenirler.

Bir zamanlar çukurova 47. bölümü yine heyecan dorukta

Savcı Jülide, Müjgâna, Sabahattin’i görürsen boşanma mahkemesi sonuçlandı artık hür söylersiniz der. Dernekten Berika Hanım, Hünkâr Yamana bir belge imzalatmaya gider, orada Ali Rahmet ve Behice arasında geçenleri anlatır, Hünkâr hanım öfkelenir.

Ali Rahmet ve Hünkâr hanımın gazetede haberleri çıkar, Şermin derneğin düzenlediği kermese giderek işte namus abidesi Hünkâr Yaman diyerek oradakileri etkilemeye çalışıp gazeteyi gösterir.

bir-zamanlar-cukurova-hunkar

Gazetedeki haberi Hünkâr’a, Saniye gösterir, Züleyha, Hünkâr Yaman bana zorla giydirdiğin o gelinliği artık sen giyersin diyerek intikamını alır. Hünkâr hanım önce Şermin’e gider hesap sorar, Şermin ben bir şey yapmadım der, sonra Gazeteye geçer, kim gönderdi bu resimleri diye sorar, oradakiler de mektup ile geldi açıklamasını yaparlar. Şirkete giden Demir, odasında Yılmazı bulur, Yılmaz gazeteyi uzatır, Demir haberi görünce yıkılır.

Fekeli öğrendiğinde, buluştukları yerde çalışanları sorgular ve silah çeker, Müjgân ile Yılmaz yetişir. Fekeli 40 yıl önce yaşadıklarını onlara anlatır. Bir zamanlar çukurova son bölüm izlemek için tıklayabilirsiniz.

Hünkâr ile Demir konuşur, Demir bana en büyük servetin ne diye sorduklarında annem derdim, sen benim canımı çok yaktın, bana yalan söyledin, bütün Adana bu utancı konuşuyor, artık senin bu konakta işin yok diyerek annesini kovar. Hünkâr, bağ evine gider.

Haminnene sabah rahatsızlanır, Demir ile Züleyha hastaneye götürürler, Saniye Hünkâr hanıma haber verir. Ali Rahmette hastaneye gelir ve herkesin yanında 40 yıl önce teklif edemediğimi şimdi ediyorum benimle evlenir misin der. Bir zamanlar çukurova reytingleri için tıklayabilir, diğer haberimize geçebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.