Mersin escort

Sıradaki içerik:

12 Aralık Perşembe Tv Reyting sonuçları

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 48.Bölüm’de Heyecan Vardı, Reyting Vardı

BCm5T.jpg

Bu yazıda neler var?

Bir zamanlar çukurova yeni bölüm de; Ali Rahmet hastanede Hünkâr Yaman’a tüm Çukurova duysun bilsin ki 40 yıl seni sevdim, benimle evlenir misin der, Yılmaz ve Demir karşı çıkarlar, Hünkâr keşke bunu 40 yıl önce sorsaydın diyerek, kabul eder. Demir’de, Yılmaz’da öfkeden deliye dönerler ve orayı terk ederler.

Demir çiftliğe gelir annesinin odasındaki bütün eşyaları camdan atar ve yakar, bundan böyle bu çiftliğin hanımı Züleyha der. Yılmaz, fabrikanın anahtarını Fekeli’ye verir ve tüm bu olanlara rağmen Züleyha ve bana yaptıklarına rağmen onunla evlenecek misin der, Fekeli evet 40 yıllık aşk, sen aşktan anlarsın evlat diyerek Yılmaz’a kararlılığını gösterir.

Behice, Fekelinin, Hünkâr ile evleneceğini öğrenir öfkelenir. Şermin’e gider, resmi gazeteye senin verdiğini biliyorum onların ekmeğine yağ sürdün diyerek, Şermin’e Fekeli bana aşıktı fakat gazete haberinden sonra evlenmeye mecbur kaldı der.

Şermin bu haberi dernekteki hanımlara anlatır. Sabahattin hastaneye eşyalarını toplamaya gelir, Müjgân ona engel olur Şermin ile boşandın gitmene gerek yok diyerek ikna etmeye çalışır.

Çetin, Gülten’le konuşmak için onu kaçırır, Gülten’e başına kötü bir şey gelmiş belli, bunu sana kim yaptı diye sorar, Gülten’in konuşmasından Ercüment olduğunu anlar, Gülten bizden bir şey olmaz bunu unut diyerek çiftliğe döner, bu arada Gülten’e bir talip vardır, yaşı ondan büyük ama zengin biri,50 bin lirada başlık parası vereceklerini söyler. Hasip Ağa borcunu ödesin diye Gaffur’a 1 hafta süre verir. Gaffur başlık parasını duyunca, Saniye’yi zorlar Gülten gelsin tanışalım diyerek Saniyeyi de şaşırtır.bir-zamanlar-cukurova-mujgan

Müjgan ve Züleyha Yüzleşir

Müjgân, Züleyha’ya o mektupta yazanlar doğrumu, Demir ile zorla mı evlendin der, Züleyha, Yılmaz’ın aklının bende olması seni çok mu rahatsız ediyor diye sorar, Müjgân, Yılmaz’ın aklı bende ve bebeğinde der.

Nikah günü Saniye gizlice Hünkar’ın yanına gider Fekeli gelir evden çıktıkları sırada Züleyha gelir. Fekeliye gerçekten içine sinecek mi, her şeyi bile bile onunla evlenecek misin diye sorar. Züleyha benim Yılmaz ile nikâhlı olduğumu biliyordu deyince Fekeli, Hünkâr’a bilmiyordun değil mi der.

Bir zamanlar çukurova 49. bölümü heyecanla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ali Rahmet Fekeli ve Hünkar Yaman evlenebilecekler mi? Fekeli aşkından vazgececek mi? Bir zamanlar çukurova reytingleri için sıradaki haberimizi tıklayabilir, Dizi forumlarında yazmak için Reyting Tv Foruma ücretsiz üye olabilirsiniz

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.