Bir Zamanlar Çukurova 49. Bölüm ! Bu Hafta Öfke Vardı. - Reyting TV

Sıradaki içerik:

19 Aralık Perşembe Reyting sonuçları

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 49. Bölüm ! Bu Hafta Öfke Vardı.

221 okunma — 20 Aralık 2019 17:50
malatya oto kiralama

Bir Zamanlar Çukurova 49. Bölüm , Hünkâr Yaman ile Ali Rahmet Fekeli nikâh için gidecekleri sırada Züleyha gelir ve Fekeli’ye, için rahat bir şekilde evlenecek misin diye sorar. Fekeli ben her şeyi biliyorum deyince Züleyha bütün gerçekleri anlatır ve Fekeli sen bu kadar zalim bir kadın mıydın, beni şu an öldürdün diyerek evlenmekten vazgeçer.fekeli-hunkar

Müjgan; Adnan’ın Yılmaz’dan Olduğunu Öğrenir

Züleyha dertleşmek için Sabahattin’in yanına gider her şeyi ona anlatır, âmâ Fekeli’ye Adnan’ın Yılmazın oğlu olduğunu söyleyemedim der, paravanın arkasında olan Müjgân her şeyi duyar. Demir, Avukat Hayati beyi çağırır ve boş bir çek yazar annesinin çiftliği ona bırakmasını söylemesini ister, Gaffur Demirin yanına gelerek nikâhın olmadığının söyler. Avukat Hayati Bey Hünkâr Hanımın yanına gelir ve çeki verir, sinirlenen Hünkâr konağa gider, Demir’e bu konak benim kapı orada istemeyen gidebilir der. Züleyha’nın, Fekeli’ye her şeyi anlattığını söyler, Demir, Züleyha ile kavga eder ve aşkımdan değil, nefretimden kork der.

Bir zamanlar çukurova oyuncuları arasında güzelliğiyle dikkat çeken Gülten, Rüstem ile evlenmeye karar verir, istemeye gelirler, Hünkâr Hanım isteme merasimi için Saniyelere giderken Yılmazların bahçede Fekeli ve Behice’yi birlikte görür. Kurdele almaya giden Fadik, Çetin’i görür ve Gülten bu akşam nişanlanıyor der, Çetin silahını da alarak oraya gider ve Rüstem’i vurur. Fekeli ve Yılmaz, Çetini Savcı Hanıma teslim ederler. Gülten, Çetini ziyarete gider, benim de gönlüm sende kaç yıl olursa olsun seni bekleyeceğim der.

Behice, Müjgânın günlüğünü okur ve ne kadar mutsuz olduğunu okur, Yılmaz’ın bulabileceği bir yere koyar, Yılmaz bulur ve okur, mutsuzluğundan oda üzülür ve Müjgâna hak ettiği değeri verme kararı alır.

Behice ile Şermin Hatip Ağayı Yamanlara karşı doldururlar, Sanayi Odası Başkanlık seçimine oda aday olur. Hünkâr ve Yılmaz da adaydırlar. Fakat kazanan Hatip Ağa olur.

Yılmaz ile Fekeli haberi öğrenirler, bize gerek kalmadan Yamanlar kendi kendilerini bitirecekler der.

Hünkâr Yaman oğluna ya el ele verir yeniden Çukurova’nın sahibi oluruz ya da her şeyimizi kaybederiz der.

Bir Zamanlar Çukurova 50. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova Yeni bölümünde neler olacak?

Bir zamanlar çukurova yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında makalemizde bulabilirsiniz. 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.