Mersin escort

Sıradaki içerik:

26 Aralık Reytingleri! Çukurova mı? Mucize Doktor mu?

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 50. bölüm’de Hırs Vardı

BCm5T.jpg
bir-zamanlar-cukurova-51.bolum

Bu yazıda neler var?

Bir zamanlar çukurova son bölüm izleyenleri yine ekrana kitledi. Yeni bölümde neler oldu?, Demir ve Hünkâr Yaman Sanayi Odası Başkanlık seçimini kaybettikten sonra Çukurova’nın diline düşerler. Anne oğul yan yana mücadele etmeye karar verirler.

bir-zamanlar-cukurova-züleyha-resimleri

Bir Zamanlar Çukurova 50. Bölümünde neler oldu?

Demir, Milli Eğitim Bakanlığının açtığı kuru bakliyat ihalesine girmek için büyük bir hazırlık içine girer. Yamanlar Holding’inin kuruluş yıl dönümü için bir kutlama hazırlayan Demir’in konuklarının arasında Naciye ile Hatip Ağa’da vardır. Beklenmeyen misafir ise Şermin’dir. Babasının da kurduğu şirketin gecesine davet edilmemesinin acısını orada olay çıkartarak alır. Behice tarafından dolduruşa gelen Şermin’i Naciye hırpalar ve Şermin bir kez daha Çukurova’ya rezil olur.

Geceden erken ayrılan Züleyha eve gelir, yemekten dönen Müjgân ve Yılmazı görür. Yılmazın, Züleyha’ya bakışlarından rahatsız olan Müjgân acısını Yılmaz’dan çıkartır.

bir-zamanlar-cukurova-50-bolum

Gülten, Çetin’i hapishanede ziyarete giderken, Saniye Hünkâr hanım sana nasıl izin veriyor derken Hünkâr gelir, Saniye buna nasıl izin veriyorsunuz diye sorunca Hünkâr hanım her şeyi Saniye’ye anlatır. Gülten’in durumuna çok üzülen Saniye önce hapishaneye Çetin’i ziyarete gider, sonra Gülten’e neden bana söylemedin, senin acını paylaşırdım der. Geç gelen konuşma ikisinin de gözyaşlarıyla sonlanır.

Gaffur, Hatip Ağa’ya olan borcunu ödemek için akşamları onun ahırlarını temizler, sabaha karşı gelir ve uyur. Durmadan uyuyan Gaffur’a Saniyenin sabrı kalmamıştır.

Şermin kızının evlendiğini öğrenir, Sabahattin’in yanına gider neden benim haberim yok der. Sabahattin kızını arasaydın haberin olurdu deyince Şermin geç de olsa ailesini kaybetmenin acısını yaşar.

Sabahattin savcı Jülide’ye evlenme teklifinde bulunur, Jülide ise kabul eder.

Şermin, Demir’in, babasından kalan Han’ı satacağını öğrenir, şirkete gider Hünkâr Hanım’dan para ister, Hünkâr Yaman vermez ve elinden geleni ardına koyma der. Çıkışta Şermin Demir’e Bakanlıktan gelen ihale zarfını alır ve Hatip Ağanın yanına gider. Hatip, dosyayı alır Fekeli ile Yılmaza götürür. Yılmaz demek Demirin sakladığı buydu ihaleye bende gireceğim der. Bir zamanlar çukurova son bölümü canlı izlemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 50. Bölüm İzlemek için tıklayınız

Her şeyden habersiz Demir ihale için hububatları alıp depolara koyar, fakat ihaleyi Yılmaz’ın kazandığını öğrenir. Bakanlığı arar, zarfın kendisine gönderildiğini teslim alındığını anlatırlar. Demir ile Hünkâr zarfı Şermin’in aldığını anlarlar. Bir zamanlar çukurova son bölüm canlı izlemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri

Bir zamanlar çukurova son bölüm 26 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Ve Total reytingler‘de 2. sırada yer aldı.

Total’de ilk 10 Program

1 MUCIZE DOKTOR FOX
2 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV
3 MUCIZE DOKTOR (ÖZET) FOX

AB’de ilk 10 Program

1 MUCIZE DOKTOR FOX
2 MUCIZE DOKTOR (ÖZET) FOX
3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

Yılmaz bebeği için bebek arabası alır, adreste yanlışlık yaparlar ve Züleyha’ya verirler. Müjgân görür ve hayıflanır, Yılmaz ben aldım o arabayı deyince yanlışlık anlaşılır. Züleyha ve Hünkâr arabayı Müjgâna gönderirler, Müjgân da arabayı Züleyha’ya geri getirerek Adnan ile yeni bebeğine bizden armağan olsun diyerek oraya bırakır. Ertesi gün Adnan bahçede ağzına taş alır, Müjgân görür çıkartmaya çalışırken Züleyha yanlış anlar, Müjgâna çıkışır. Züleyha Müjgan dan özür dilemek için kapısına gider, Müjgân benden uzak dur yeter diyerek kapıyı yüzüne kapatır. Züleyha, Yılmaz’ı arar buluşurlar, Müjgân benden ne istiyor deyip olanları anlatır, buluşma sırasında Züleyha’nın karnına sancı girer.

Müjgan Bebeğini düşürdü mü?

Müjgân, Züleyha ile tartıştıktan sonra evde kanaması başlar, Yılmaz’ı arar ama açmaz, kendi imkânlarıyla hastaneye gider, Sabahattin Yılmaz’ı bulmamız lazım ya anne kurtulacak ya bebek ve bunun kararını biz veremeyiz der.

Bir Zamamlar Çukurova 51. Bölüm Fragmanı izlemek için tıklayın.

Haftaya Bir zamanlar çukurova 51 bölüm izleyip Forum Reyting Tv‘de yorumlayabilirsiniz.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.