Mersin escort

Sıradaki içerik:

31 Ocak cuma Tv yayın akışı!

e
sv

Bir zamanlar çukurova 53. bölüm özeti!

BCm5T.jpg
bir-zamanlar-cukurova-53

Demir Yaman Yılmaz’ın İstanbul’daki gayrimenkullerini aldığını öğrenir, çiftliğe gelir öfke ile arabasına biner fakat direksiyon hakimiyetini kaybeder uçurumun ucunda asılı kalır. Bir zamanlar çukurova 53. bölüm öncesinde Hünkar hanım Demir’e bütün mal varlığını kızı  Leyla’ya bırakması gerektiğin eğer yılmaz Adnan’ın kendi çocuğu olduğunu öğrenirse malının üstüne konar der.

Züleyha bahçede gezinirken Yılmaz’ın bebeğinin çok ağladığını duymuş yardım etmek istemiş bebeği emzirecek iken Müjgan gelmiş olay çıkarmıştı.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları, Konusu, Günü ve Saati 

Züleyha’ya olan öfkesini Yılmazdan çıkartarak kavga eder. Demirin yanına giden Müjgan karına sahip çık. Kocamın etrafında bebeğimin etrafında dolanmasın der.  Züleyha Adnan’ı bahçede oynatırken, Adnan bir anda Yılmazın yanına gider. Yılmazda Adnan’ı kucağına alır. O sırada Demir eve gelir. Demir çok öfkelenir, sen nasıl Yılmazın oğlunu emzirmeye çalışırsın der. Züleyha ne söylesede inandıramaz. Bu arada Saniyenin gönülden sevdiği Üzümün yanına gider . Annesi Zeliş çok hastadır. Saniye onu hastaneye gönderir fakat Zeliş ölür. Ölmeden çnce kızını Saniyeye emanet eder.   Demir yeni alacağı Yağ fabrikası için sahipleri ve ortakları ile birlikte yemeğe gideceklerdir. fakat Adnan ateşlenir. Züleyha gitmek istemez Demir zorla götürür.  Adnan’ı evde bıraktığı için keyfi yoktur. Kalmak ister, Demir istemez, Restoran’a Fekeli ve Yılmaz gelir Demir onları farkedince müsade ister ve kalkarlar.

Bir Zamanlar Çukurova reytingleri nasıl? Yeni bölümde neler oldu?

 

Şermin savcı Jülide’nin yanına gider yuvamın dağılmasına izin vermem ben Selahaddin’i seviyorum der. Jülide Selahaddin ile konuşur bunu Şermin e yapamam diyerek nişan yüzüğünü Selahaddin e verir. Duruma üzülen Selahaddin Şermin e gider, senden nefret ediyorum çık git hayatımdan der ve kapıyı çekerek gider. Bunu kendine yediremeyen Şermin kendini yaralar önce darp raporu alır, sonrada karakola şikayete gider. Ertesi gün şikayet dosyası ile Jülide’ye giderek Selahaddin’den şikayetçiyim gerekeni yapın der.

Hünkar hanımın yardım derneğinin başkan seçimi vardır. Behice Hünkar’ı saf dışı bırakmak için aday olur, üyeler ile konuşarak tarafına çekmeye çalışır. Ama üyeler eski başkanları Berika hanımı seçer. Behice hanım çok öfkelenir Hünkar hanıma herkesin bir sırrı vardır o sırlar bir gün ortaya çıkacak diyerek Hünkar hanımı tehdit eder. Hünkar tehdite boyun eğmemek için Fekeli’ye gider Adnan’ın Yılmazın oğlu olduğunu söyler. Fekeli Hünkar Yamana ben seni 40 yıl nasıl gönlümde taşıdım seni nasıl sevdim diyerek Hünkar’ı kovar. Fekeli ise bu duyduklarından sonra kalp krizi geçirir. Bakalım haftaya Fekeli kurtulabilecek mi? Fekeli Adnan’ın Yılmazın oğlu olduğunu söyleyecek mi?


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.