Bir Zamanlar Çukurova’da ayrılık vardı. - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman Yeni Bölüm! Alişar ve Osman bey karşı karşıya

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova’da ayrılık vardı.

297 okunma — 07 Şubat 2020 00:57
Bir-zamanlar-cukurova-54
malatya oto kiralama

 

Ali Rahmet Bey, Hünkâr Yamana insan yere göğe sığdıramadığını, bir hoşçakalın içine sığdırıyor, Hoşça kal deyip veda ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 54.bölümünde neler oldu?

Hünkar Yaman, Ali Rahmet ’in yanına gidip, Adnan’ın Yılmaz’ın oğlu olduğunu söylemiş, Fekeli o gittikten sonra kalp krizi geçirmişti.

Evde kimsenin olmadığı anda Behic’e Hanım, Fekeli’nin imdadına yetişir, hastaneyi arar, Doktor Sabahattin ile konuşur, Cankurtaran gelene kadar kalp masajı yapmasını sağlayarak Fekeli’nin hayatını kurtarır. Hastaneye gelen Yılmaz, Hünkâr Hanımın ziyaretinden sonra rahatsızlandığını öğrenir ve Yamanların Konağı’na gider, Yılmaz, Hünkâr Hanıma babama ne söyledin de kalp krizi geçirdi diye sorar, Demir devreye girer anne ne diyor Yılmaz diye sorar. Hünkâr yaman Müjgânın, Demirin şirketine gidip, karını kocamdan uzak tut dediğini anlattır. Yılmaz, Müjgan’la tartışır ve sen nasıl böyle bir şey yaparsın, benim kocam aşağılık rezil biri konumuna düşürürsün diyerek kızarak, sen aklını kaçırmışsın benim sabrım tükenmek üzere der.

Hatip Ağa kendine borcu olan Eyüp ile konuşur, ona para karşılığında Cengâverin cinayetini üstlenmesini ister oda kabul edip Savcı Jülide’ye teslim olur.

Sabahattin Jülide’nin yanına gelir, Jülide, Şermin’in ondan darp ettiğine dair şikâyetçi olduğunu söyler, kızında evliliğinin bitmesini istemiyormuş der. Sabahattin Jülide’nin yanından kızını arar, Jülide ile konuşturur, tam o sırada Şermin gelir, Sabahattin kızına her şeyi anlatmamı istemiyorsan bu sahte ve yalan şikâyetinden vazgeçeceksin der.

Haminne Fadik’in horlamasından uyuyamaz evden kaçar, hastaneden dönen Yılmaz arabasıyla ona çarpar, hastaneye götürür ve kan verir. Hünkâr Hanım, annesinin olmadığını fark eder Demir’i uyandırır aramaya başlarlar. Yılmaz haber vermek için Yamanların konağını arar, Züleyha çıkar ona anlatır. Züleyha’da dışarı çıkarak Demir’e söyler, Müjgân duyar, öfkeden Züleyha’ya çıkışır, oda senin artık tedavi olman lazım der.

Bir Zamanlar Çukurova tüm heyecanıyla devam ediyor!

Demir hastanede Hamin ninesine, Yılmaz’ın kan verdiğini öğrenir, hamin ninenin durumu iyidir. Annesinin başını bekleyen Yaman Hanım bir ara Fekeli’nin odasına gider, elini tutar, Behice Hanım içeri girer, Hünkâr Hanıma kimse senin oyuncağın değil, bundan sonra Fekeli’nin yanında ben varım der.

Şermin, Behice’ye, Ercüment’ten bahseder, cinayetle hiç ilgilenmediler çünkü onu Demir öldürdü der. Ali Rahmet kendine gelir taburcu olacağı gün, Behice hanıma neden Hünkâr Yamanı tehdit ettiniz der, Behice hayır tehdit etmedim, neden cinayete kurban giden yeğeninizin davasıyla hiç ilgilenmediniz onu sordum deyince, Fekeli bu onların ailevi konular bizi ilgilendirmez der.

Züleyha, Adnan’ı doktora götürmek ister, Demir, Yılmazla bir araya geleceklerini ima eder ve Gülten’de seninle gelecek diyerek Züleyha’ya çıkışır, Züleyha, Gülten’i çağırmaya gittiğinde bahçede, Müjgân ile karşılaşır, Müjgân, Adnan’ı doktoramı götürüyorsun der, sinirlenen Züleyha hayır Yılmazla buluşacağım, Gülten de Adnan’a bakacak der.

Fekeli ve Hünkâr buluşurlar, Behice Hanımın Ercüment konusunu anlattığından bahseder, bunun için önlem almamız lazım, ortaya çıkarsa herkesin başı yanar deyince Hünkâr Yaman kahve içelim gitme Fekeli kahve içtiğimiz günler bitti, İnsan yere göğe sığdıramadığını bir hoşçakalın içine sığdırır, gelir, Züleyha’yı sen gerçekten bugün Yılmaz ile buluştun mu diye sorar, Züleyha ne saçmalıyorsun sen dediğinde Hoşçakal Yaman Hanım diyerek gider.

Eve gelen Demir Bahçede annesi ile konuşurken Müjgân, Yılmazın arabasında bulduğu fular ile yanlarına, Müjgân elindeki fuların gösterir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.