Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm! Çukurova’nın Selahı İçin Geçici Sulh - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Sohbet Etmenin Yolu

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm! Çukurova’nın Selahı İçin Geçici Sulh

03 Mart 2020 01:07

Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm; Geçici Sulh vardı. Bir Zamanlar Çukurova’nın 57. bölümde hırs vardı!

Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta, Çukurova’da yatırım yapmak isteyen iki kişi ortaya çıkar. Sanayi Odası Başkanı olan Hatip Ağa ile konuşurlar, ondan alabilecekleri fabrikaların ve arazi sahiplerinin ismini isterler oda verir.

Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm izle!

Geçici sulh sağlayan iki aile Yılmaz’ın evinde buluşur, Yağ Fabrikasının sahibi Hulusi Beyin Fabrikasını bu iki adama satacağını öğrenirler. Fekeli olmaz siz ikini ortak alacaksınız der, ertesi gün Demir ile Yılmaz birlikte giderler, karşı tarafın iki katı fiyat vererek fabrikayı alırlar.

Müjgân hem bu sulh den hem de bu ortaklıktan o kadar rahatsızdır ki her fırsatta Yılmaz ile tartışır. Müjgân, Yılmaz ile Züleyha’nın buluştuğu görüntüleri Demire gönderir.

Gaffur, Saniyeye altınları çalındığında yalan söylemiş, altınları çalanın Çetin olduğunu söylemişti, doğrusunu öğrenen Saniye her şeyi Gaffur’a anlattırır, Hatip ağaya borcu olduğunu o yüzden altınları aldığını anlatır. Saniye, Çetini çağırır ve Gaffur ondan özür diler. Saniye, Hatip Ağanın yanına gider, Gaffur’u artık sıkboğaz etmeyeceksin borç bizim borcumuz ödeyeceğiz der.

Bu iki adamın Çukurova’da ne var ne yok almak istemelerinden dolayı Fekeli çok öfkelenir, Sanayi Odasında toplantı düzenler ve bu insanlara sakın arazilerinizi satmayın emrini verir, Hatip Ağada gidi o iki kişiye anlatır.

Ertesi gün gazetelerde Demir ile Yılmazın sulh ve ortaklık haberleri çıkar. Demir gazetede Cengâverin katilinin öldüğünü öğrenir Savcı Jülide’nin yanına gider, Yılmaz da oradadır, Jülide şüpheli bir durum biliyorum Raşit ile tekrar konuşacağım fakat siz sakın bu işe karımayın der.

Konakta ise telaş vardır, Gülten’in kız isteme merasimi için herkes koşturur. Şermin aylardır, Hünkâr Hanımın ona verdiği yalıdaki kiracıdan parasını alamaz ve Hünkâr Hanım ile konuşmak için oraya gider, Naciye’de Şermin ile Benice’yi anlatmak için çiftliğe gider.

Yılmaz, Müjgânın gönderdiği kaseti izlemek için makine almıştır, onu kurar ve annesi ile birlikte izlemeye başlarlar, Züleyha ile Yılmazı görürler.

Bakalım haftaya yılmaz görüntüleri izledikten sonra, Züleyha’ya ne yapacak?

Haftaya bizi soluksuz izleyeceğimiz bir bölüm bekliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.