Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm! Yılmaz ile Demir savaşı tekrar başlıyor! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman 13. Bölüm Özeti! Samsa ile Osman’a Oyun

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm! Yılmaz ile Demir savaşı tekrar başlıyor!

805 okunma — 06 Mart 2020 00:33

Bir zamanlar çukurova 58. Bölüm yine yürekleri ağızlara getirdi! Demir, Züleyha’yı Öldürecek mi? Yılmaz öğrenince Ne Yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm! Yamanlar, Yılmaz ve Züleyha’nın Buluştuklarını Öğrenirler

Yamanlar, Müjgân’ın gönderdiği kaydı izlerler, Demir görünce deliye döner, silahını alarak, Züleyha’yı arabaya koyar ve ormana gider. Hünkâr Yaman ne kadar engellemeye çalışsa da başaramaz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN 58. BÖLÜMÜNDE PİŞMANLIK VE GÖZYAŞI VARDI.

O sırada orada olan Şermin ve Naciye’de her şeye şahit olurlar, Naciye, Şermin eve girip çalışma odasındaki görüntüleri izler. Saniye gelir ve kovar ama artık geç kalmıştır, oda görüntüleri görür.

Hünkâr Yaman, Ali Rahmet ’in yanına gelir, olanları anlatır, Demir ile Züleyha’yı her yerde aramaya başlarlar. Müjgân halası Behice yi ara yanına çağırır, Behice Hala gelince yaptıklarını anlatır, Müjgâna çok kızar ve sen bunu nasıl yaparsın Yılmazın bir açıklaması olabileceğini düşünemedin mi, Demir sadece Züleyha’yı mı öldürecek zannediyorsun Yılmazı sağ bırakır mı der.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde Züleyha kendini yakacak mı?

Bir zamanlar çukurova 58 . Bölümde, Demir ormanda Züleyha’nın başına silahı dayar ve bana bunu nasıl yaptın, Züleyha yemin ederim hiç bir şey yapmadım çocuklarımın üzerine yemin ederim ki ben bir şey yapmadım der. Demir, izlediği görüntüleri anlatır. Züleyha anladığın gibi bir şey yok dese de Demir inanmaz, Züleyha tamam ölümden korkmuyorum sadece çocuklarım annesiz kalacak ona üzülüyorum, Demir lütfen biliyorum Leyla’yı gözünden sakınırsın ama ne olur Adnan’ı dışlama der, Yılmaz havaya bir iki kez ateş eder ve Züleyha’nın başına vurarak gider.

Hünkâr ve Fekeli ormanda silah sesini duyarlar fakat onları bir türlü bulamazlar, Demir soluğu Gece Kulübünde alır içer ve daha önce orada gördüğü kadın ile birlikte olur.

Sabahattin duyar önce Müjgânın yanına gider yaptıklarının yanlış olduğunu anlatmak ister ama Müjgân dinlemez, Sabahattin Hünkâr Hanımın yanına gelir, Yılmaz ile Züleyha’yı çok iyi tanıyorum ikisi de yanlış bir şey yapmazlar der, Hünkâr görüntüleri ona da izletir. Saniye gelir Adnan’ın ve Üzümün kaybolduğunu söyler, dışarıda yabancı plakalı aracı gören maraba Hünkâr hanıma söyler, onlarda kaçırıldıklarını düşünürler, Hünkâr, Fekeliyi arar, biz Yılmaz ile geliyoruz der. Demir eve gelir olanları öğrenir, kaçırdılarsa arayacaklardır diyerek beklemeye başlarlar. Fekeli ve Yılmaz gelir, Demir ve Yılmaz silahları çekerler, Yılmaz ben bir şey yapmadım der, Fekeli önce çocukları bulalım sonra hesaplaşırsınız diye araya girer.

Sabahattin, Demir’ e Züleyha nerede ona ne yaptın der, Demir bir şey yapmadım dese de Hünkâr Hanım hadi Sabahattin Züleyha’yı bulalım diyerek ayağı kalkar, Demir kimse gitmeyecek bir daha bu evde onun adı dahi anılmayacak der.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Müjganla Herşeyi Bitirir!

Yılmaz, Müjgânın yanına gider, sen ne yaptın, bunu nasıl yaparsın Müjgân beni aldatan sensin bana hesap mı soruyorsun der, Yılmaz bizim aramızda hiç bir şey yok diyerek elini kaldırır fakat vurmaz, lanet olsun seninle tanıştığım güne lanet olsun seni benimle karşılaştıran Çukurova’ya der çıkar, Behice, Yılmaz ile konuşurken, Müjgân eşyalarını ve bebeğini alarak Amerika’ya gitmek için Havaalanına gider.

Yılmaz eve girince olmadığını görür havaalanına gider fakat yetişemez, Behice İstanbul’daki tanıdıklarını arar ama yoktur, Yılmaz İstanbul’a gider.

Bu arada Üzüm ile Adnan ilk önce Üzümün annesinin mezarına oradan da Huğlardaki evlerine gider orada da uyur kalırlar. Sabah olunca çocukları görenler alır ve çiftliğe getirirler, herkes çok sevinir.

Bir Zamanlar Çukurova Reyting sonuçları

Gece kendine gelen Züleyha bütün gece yürür tam o saatte konağa gelir, Demir, Züleyha’nın kolundan tutar ve dışarı atar, Hünkâr engel olmaya çalışır fakat Demir dinlemez, çalışanlara kimse bu kapıyı açmayacak, bu kadına bir yudum su dahi vermeyecek der. Züleyha ağlayarak yalvarsa da işe yaramaz.

Sıradaki haber, Bir zamanlar çukurova reytingleri için tıklayınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.