Mersin escort

Sıradaki içerik:

11 Mart Çarşamba Reyting sonuçları

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 59. Bölüm, Züleyha kendini yaktımı?

BCm5T.jpg

Bu yazıda neler var?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 59. Bölüm ! Bu bölümde göz yaşı vardı, hasret, öfke vardı.

Yılmaz, Müjgân’ı Bulabilecek mi? Züleyha, Çocuklarına Kavuşacak mı?

Geçen bölümde, Züleyha çiftliğe gelmiş Demir onu dışarı atmıştı. Züleyha, Şermin’in evine gider, Demir, ona gideceğini düşünerek Şermin’i arar.

Züleyha onun da başı derde girmesin diye evden ayrılır ve Huğlara gider, kendinden geçen Züleyha’yı içeri taşırlar, Züleyha orada uyur. Demir’e, Züleyha’nın Huğlarda olduğu haberi gider, Demir vakit kaybetmeden oraya gider, Züleyha’nım yere ittirir, buralardan da Çukurova’dan da gideceksin, Züleyha çocuklarımı almadan hiçbir yere gitmem der.

Hünkâr hanım olanları görür, Züleyha’yı alıp Saniyenin evine getirir, Züleyha, Hünkâr Hanıma çocuklarımın üstüne yemin ederim ki Demiri aldatmadım, ben bir şey yapmadım, Hünkâr, Züleyha’ya biraz sabret ne olursun diyerek çocukları getirir, Züleyha hasretle çocuklarına sarılır. Demir çantasını unuttuğu için eve gelir, Üzüm Adnan’ın onların evinde olduğunu söyler, Demir oraya gider, Züleyha’nın kucağından çocukları alır ve dışarı atar.

Züleyha, bidon benzinle şehir meydanına gider, benim adımı çıkarttınız, Züleyha iffetsiz dediniz Demir Yamana hakkımı helal etmiyorum diyerek üstüne benzini döker tam çakmakla kendini yakacakken Ali Rahmet yetişir ve Züleyha’yı evine götürür.

Bir zamanlar çukurova 60 bölüm

Yılmaz, Müjgânın peşinden İstanbul’a gider, gidebileceği bütün adreslere bakar ama bulamaz, Yılmaz tamirhanede çalışan arkadaşından yardım ister polis baskın yapar, Yılmaz’da onlarla birlikte karakola oradan da nezarete götürülür. Ertesi gün Fekeliye haber gelir, avukatları göndererek Yılmaz’ı çıkartır, Yılmaz son olarak Müjgânın kuzenine gider, geç kaldın Müjgân Amerika’ya gitti deyince Yılmaz mecburen Adana’ya döner.

Züleyha, Fekeli’nin evindedir, Behice çok üzgünüm der, Züleyha ben bir şey yapmadım bizim aramızda bir şey yok diyerek o gün Yılmaz ile neden buluştuklarını anlatır. Fekeli ben sana da Yılmaz’a da inanıyorum herşey geçecek biraz sabır der.

Nedret ile Berika Hanım, Hünkâra gelirler Züleyha’nın kendini yakmak istediğini son anda Fekeli’nin engellediğini ve alıp götürdüğünü anlatırlar Demir duyar, Fekeli’nin evine gider, Züleyha yürü gidiyoruz der, Fekeli Züleyha benim misafirim o ne zaman gitmek isterse o zaman gidecek diyerek kapıyı yüzüne kapatır.

Polis Savcı Jülide’nin talimatıyla Raşit’i arar, Hatip ağa konuşacağını düşünerek iki kişiyle anlaşır ahıra hırsız gibi gelirler. Raşit’e tabancanı da yanına al ahırda atların başında dur der, hırsız gibi gelenlerden birini Raşit vurur. Hatip, Raşit’i korkutur ve Samsuna gönderir, yaralıyı hastaneye götürür, Savcı Jülide soruşturmaya gelir, Hatip onu bulup ellerimle teslim edeceğim der.

Bir zamanlar çukurova oyuncuları !

Müjgân evi arar halasıyla konuşur, Behice Hala, Züleyha burada, Fekeli kendi kızı gibi bakıyor. Yılmazda Amerika’ya gittiğini öğrenmiş yolda geri geliyor sende hemen eve gel der.

Sanayi Odasında toplantı olur, Demir, Yılmaz ile ortak aldıkları fabrikanın hissesini satacağını söyler. Hatip Ağa İstanbul’dan gelen iki adamı çağırır ve Fabrikanın hissesinin satılık olduğunu söyler.

Yılmaz eve gelir, Züleyha’ya çok üzgün olduğunu söyler, Yılmaz, evlat hasreti başkaymış, çektiğimiz acı yetmezmiş gibi ikimizde cennet isterken cehennemi yaşıyoruz der.

Yemek masasındayken Müjgân gelir, Züleyha’ya hiç vakit kaybetmemişsin hemen gelmişsin, diyerek bir sürü hakarette bulunur. Yılmaz odaya çıkartır, Züleyha’dan özür dileyeceksin, bu evliliği sen yıktın der. Behice devreye girer bıktım arık diyerek Müjgâna kızar.

Züleyha, Ali Rahmet ’in tabancasını alır, çiftliğe gider, Demir’e silahı doğrultur, çocuklarıma son bir defa dokunmama koklamama izin vermedin sende kızını koklamadan geberip gideceksin diyerek silahını ateşler.

Bir zamanlar çukurova reytingleri

Bir zamanlar çukurova reytingleri için sıradaki haberimizi tıklayabilirsiniz. Başarılarıyla göz dolduran Bir zamanlar çukurova oyuncuları hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.