Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm! Yeni bölümde neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman 15.Bölüm! Alişar, Osman bey’e oyun eder

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm! Yeni bölümde neler oldu?

711 okunma — 20 Mart 2020 00:50
bir-zamanlar-cukurova-61

Bir zamanlar çukurova 61. bölümünde neler olacak? 19 Mart 2020 perşembe günü yayınlanan 60. bölümünde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Züleyha’nın evlat hasreti sona mı erecek? Yoksa ömür boyu göremeyecek mi?

Bir zamanlar çukurova’da reyting vardı, heyecan vardı, gözyaşı vardı.

Züleyha çocuklarının hasretine ve Müjgân’ın ağır sözlerine dayanamayıp, gizlice Ali Rahmet Bey’in odasından tabancayı almış konağa gitmişti.

Züleyha, Demir’e çocuklarımla son kez vedalaşmama onları koklamama izin bile vermedin artık yeter diyerek Demir’i vurur. Hastaneye kaldırılan Demir hemen ameliyata alınır.

Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm !

Züleyha, Jandarma onu almadan gözyaşlarıyla son kez çocuklarına veda eder, Yılmaz gelir Züleyha’nın elleri kelepçeli götürüldüğünü görür ve Züleyha’ya söz veriyorum seni kurtaracağım der. Züleyha ile önce Savcı Jülide konuşur, söz veriyorum Züleyha en az cezayı alman için elimden geleni yapacağım der ve hapishaneye gönderilir.

Müjgân, adım adım Yılmaz’ı takip eder ve eve gelir. Halası Behic’e neredeydin ne oldu diye sorar, Müjgân Yılmazın, Züleyha’yı jandarma götürürken gördüm der, Behice ne tutuklaması diye sorunca Züleyha, Demiri vurmuş Züleyha tutuklanmış der. Behice, Müjgân’a her şeyin sorumlusu sensin senin yüzünden oldu bütün bunlar sana kaç defa söyledim Yılmaz suçsuz ama sen dinlemedin der.  Müjgân ağlama krizine girer ve ben neler yaptım Hala, Yılmaz’ı kaybettim der.

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Bir zamanlar çukurova 61. bölüm 26 Mart perşembe akşamı Atv ekranlarında saat 20 00’de yayınlanacak. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığınıda haberimizde bulabilirsiniz.

Fekeli, Çetin’in bıçaklandığını öğrenir hastaneye gider, Çetin iyidir, aynı anda Demir getirirler, Fekeli Hünkâr Yaman’a destek olmaya çalışır. Demir ameliyata alınır, Hünkâr, Fekeliyi ben bu kadar hatayı nasıl yaptım, kendi yaşadıklarımı Züleyha’ya nasıl yaptım, neler yaşattım, şimdi oğlum ölümle cebelleşiyor ama ben Züleyha’ya kızamıyorum diyerek dert yanar.

Demir, ameliyattan çıkar, Sabahattin ameliyat başarılı geçti ama uyanmasını bekleyeceğiz, sabredeceğiz der.

Yılmaz eve gelir Müjgân’a her şey bitti boşanma davası açacağım ama ben vicdansız değilim oğlunu göreceksin ama olurda oğlumu kaçırmaya çalışırsan bu dünyayı sana dar ederim diyerek ikaz eder, Müjgân pişman olduğunu söyler, yalvarır ama Yılmaz kapıyı yüzüne kapatır.

Bir Zamanlar Çukurova Saniye

Saniye, Naciye’nin yanına gelir, Hatip Ağanın yaptıklarını anlatır yardım ister, Naciye merak etme der ve Saniye ile birlikte Hatip Ağanın kasasını açıp senedi ve ödedikleri parayı geri verir. Eve gelen Saniye senedi Gaffur’a verir, parayı da Üzüm’e açacağım banka hesabına yatıracağım der.

Hünkâr Yaman, Züleyha’yı ziyarete gider, Züleyha evladının canını yaktım beni affet der, Hünkâr Hanım asıl sen beni affet bugüne kadar sana yaptıklarım ve canını yaktığım için der.

Müdürün odasına gider, Hünkâr Hanım çocuklarını getirmiştir, Züleyha hasretle çocuklarına sarılır, koklar, görüş bitince bıktım artık çocuklarımın elimden alınmasından diyerek koğuşuna gider. Koğuştaki Asiye, Züleyha’yı çileden çıkartır, Züleyha bardağı kırar boğazına dayar benden uzak durun hepinizi öldürürüm benim artık kaybedecek bir şeyim kalmadı der.

Demir hastaneden taburcu olur, Hünkâr hanım Züleyha’yı hapisten çıkartmamız lazım çocukların onurları için bunu yapmak zorundasın der, Demir istemez, Hünkâr Yaman sen onu affedeceksin ki, oda bizim ona yaptıklarımızı affetsin der.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları

Hapishanede tuttuğu gardiyan arar Yılmaz’ın ziyarete geldiğini söyler, Demir’de gider, Züleyha ile Yılmazı konuşurken, Yılmazın Züleyha’nın elini tuttuğunu görür, oradan çıkar ve parmağındaki yüzüğü ağlayarak atar.

Mahkeme günü gelir hem Hünkâr hanımın avukatı hem de Yılmazın avukatı oradadır. Mahkeme salonuna Demir’de gelir.

Müjgân, Yılmazın onu affetmeyeceğini anlar, oğlunu halasıyla Yılmazın evine gönderir, ona bir mektup yazar, küveti doldurur ve bileklerini keser.

Usta oyunculukları ile dikkatleri üzerlerine çeken Bir zamanlar çukurova oyuncuları hakkındaki detaylı bilgi için sıradaki haberimize geçebilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.