Mersin escort

Sıradaki içerik:

Eski diziler! Ne güzel diziydi serisi, Eşref saati

e
sv

Bir Zamanlar Çukurova 62. Yeni bölüm! Müjgan’ın İçinde ki Öfkeyi gördük.

BCm5T.jpg
bir-zamanlar-cukurova-63

Bu yazıda neler var?

Bir Zamanlar Çukurova 62. yeni bölüm ! Yılmaz, Müjgân, oğlu ve Behice Hanımla İstanbul’a doğru yeni bir hayat kurmak için giderler.
Fekeli ile Çetin araçlarında giderken tuzağa düşürülürler, aralarında silahlı çatışma çıkar, adamlardan yaralanlar olur ve kaçarlar. Bize bunu yapanlar Çukurova’da çökmeye çalışanlar bundan eminim, Çetin sakın Yılmazın kulağına gitmesin der. Ali Rahmet Fekeli yi işadamları geçmiş olsuna gelirler.
Çetin bunu saklayamaz ve Yılmaza yetişmeye çalışır, yolda mola veren Yılmaz’ı son anda yakalar, olanları anlatır, Yılmaz geri dönüyoruz der, Behice’nin İstanbul hayali yatınca öfkelenir ve dönerler.
Züleyha, yalvara yalvara göz yaşlarıyla Müdür’ü evi aramaya ikna eder, telefona Hünkar Hanım çıkar, Demir çocukları henüz getirmedi ama sana söz onları bulacağım der.

Bir zamanlar çukurova 62. yeni bölüm ! Jülide aklandı mı?

Bir zamanlar çukurova 62. yeni bölüm ! Savcı Jülide üstüne atılan iftiradan dolayı istifa etmek ister Sabahattin izin vermez bunu Şermin yaptı ortaya çıkaracağım der, çilingir iye giden Sabahattin, Şermin min resmini gösterir çocuk bu der onuda alarak Şermin’in evine gider, Sabahattin benim alakam yok desende anahtarcıyı görünce itiraf eder, birlikte Baş Savcıya giderler Şermin, Sabahattin’i kıskandığım için yaptım Jülideden, Sabahattin den ve sizden özür dilerim der, Jülide görevine geri döner.
Züleyha koğuşta zehirlenir hastaneye kaldırılır. Fekeli ve Yılmaz, Sanayi Odasında toplantı yaparlar, Hatip gelir Züleyha’nın zehirlendiğini Demir Yamanın yaptığını söyler. Yılmaz hastaneye gider, Züleyha’yı götür, hastanede yeniden göreve başlayan Müjgân Yılmazı odadan çıkarken görür.
Demir’in yardımcısı Ercan olan biteni anlatır Hatip Ağa sizin zehirlediğinizi anlatıyor der. Demir, Hatip Ağa’yı bulur bir güzel döver ve benim bu olayla ilgim yok der.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hünkar Yanan, Züleyha yı ziyarete gider söz veriyorum çocuklarına tekrar kavuşacaksınız der.
Müjgan halasına, Züleyha’nın ölmesini, Demirin, onu zehirlemekten dolayı hapse girmesini ve Yılmazın huzur bulmasını istiyorum der. Behice gece hastaneye gider, hemşire kıyafeti giyer, Züleyha’nın odasına girer elinde bir şırıngayla girer.
Hünkâr Yaman, Müjgânın gönderdiği filmi bahçede yakar, Demir gelir annesine öfkelenir, Jandarma gelir Demir’i Savcı çağırıyor diyerek götürür, Demir Savcıya benim Züleyha’nın zehirlenmesiyle hiçbir alakam yok dediği sırada Savcıya koğuştaki diğer kadınlarından zehirlendiğini haberi gelir.

Bir zamanlar çukurova Züleyhayı kim zehirledi?

Züleyha iyileşecek mi? Behice, Züleyha’yı öldürecek mi? Sorularına yanıt; Bir zamanlar çukurova 63. bölümde sizlerle..

Bir zamanlar çukurova oyuncuları konusu ve saati hakkında detaylı haberimize geçmek için bu linki tıklayabilirsiniz


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.